Czytasz: Durczok: „Do żadnego pojednania nie dojdzie. Ten bandytyzm trzeba wypalić"

Durczok: „Do żadnego pojednania nie dojdzie. Ten bandytyzm trzeba wypalić"

Pytania, które nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Do Ziobry, Brudzińskiego i Kaczyńskiego.

- Trzeba być albo ślepym, albo cierpieć na amnezję, żeby sądzić, że kilka procent - bo nie wierzę, że ta banda zwyrodnialców jest liczebniejsza, to maksimum 5-10 procent; tyle, że głośnych i brutalnych - nagle, pod wpływem łez i rozpaczy każdego normalnego, wrażliwego człowieka, zmieni zdanie i rozpocznie politykę miłości.

Prawdziwego pojednania nie przyniosły nawet msze po śmierci Jana Pawła II. Widok bratających się kiboli Wisły i Cracovii szybko zastąpiły obrazki wzajemnych ataków maczetami. Tyle zostaje z naszych narodowych uniesień. Jedynym sposobem na internetowych, politycznych i jakichkolwiek innych bandytów, jest bezwzględna rozprawa z każdym, sieje groźbę, zło i nienawiść.

- Jeśli ktoś nie weźmie tej bezkarnej bandy nienawistnych trolli za mordę, nie wsadzi po kilku pokazowych procesach, to następny atak jest kwestią czasu. Do żadnego pojednania nie dojdzie. Bo tu jest czas i miejsce na rozliczenie, a nie fałszywe gesty.

ZOBACZ NAJNOWSZY FELIETON KAMILA DURCZOKA

Pytania, które nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Do Ziobry, Brudzińskiego i Kaczyńskiego.

 

- Bardzo bym chciał usłyszeć jasną odpowiedź, nie rady typu: "weź głęboki oddech, zimny prysznic" tylko prosta odpowiedź: tak czy nie? Czy pańscy dzielni ludzie weszli do mieszkań tych szubrawców równie szybko i sprawnie jak wchodzili do mieszkań Obywateli RP i KOD-owców, wykrzykujących, że Kaczyński to dyktator i musi odejść? Tam poszło gładko. Co tu poszło nie tak?

Czytaj więcej