Silesion.PL

serwis informacyjny

Dublet bez ryzyka w PZBUK – wpłacasz i odbierasz “stówkę”

Skorzystaj z najnowszej promocji bukmachera PZBuk – wpłać 100 zł w ten weekend i odbierz 100 zł w kolejny! W dniach 31.08-01.09.19 zapisz się do promocji i zrób depozyt na kwotę co najmniej 100 zł. Następnie od poniedziałku do piątku postaw codziennie co najmniej jeden zakład wielokrotny za 25 zł lub więcej z kursem łącznym min. 2.0, a w kolejny weekend będziesz mógł zagrać aż dwa wybrane zakłady bez ryzyka o wartości 50 zł każdy. Jeden w sobotę, drugi w niedzielę.

Pamiętaj, oba zakłady bez ryzyka muszą być postawione z własnych środków. W przypadku przegranej zwrócimy stawkę każdego z nich do wysokości 50 zł bez wymogów obrotu.

Regulamin promocji „Dublet bez ryzyka”

1. Organizatorem promocji „Dublet bez ryzyka” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniu 31.08.2019 od godziny 10:00 do 08.09.2019 do godziny 23:59.

2. Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł w sobotę 07.09.2019 oraz kolejne 50 zł w niedzielę 08.09.2019. Gracz otrzymuje zakłady bez ryzyka po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz w dniach 31.08-01.09.19 dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł. Następnie od poniedziałku do piątku w dniach 02-06.09.19 gracz musi postawić codziennie co najmniej jeden zakład wielokrotny za min. 25 zł z łącznym kursem minimum 2.0. W przypadku ominięcia któregokolwiek z dni tygodnia gracz traci możliwość otrzymania zakładów bez ryzyka.

4. Zakłady bez ryzyka zostaną dopisane do konta gracza w następującej kolejności: 50 zł w sobotę 07.09.2019 oraz kolejne 50 zł w niedzielę 08.09.2019.

5. Otrzymane zakłady bez ryzyka gracz może wykorzystać na kupon w kwocie 50 zł każdy, z kursem min. 1.50 na każde spotkanie, stawiany za pomocą własnych środków (z wyłączeniem bonusowych) . W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona.

6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 24h  na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Każdy zakład bez ryzyka może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej. 

7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład bez ryzyka dopisany do konta gracza zostaje unieważniony, a  kwoty zakładu bez ryzyka przyznane użytkownikowi anulowane.

8. Gracz ma obowiązek jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą przed wypłatą środków na konto bankowe.

9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu bez ryzyka w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

10. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład bez ryzyka i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author