Silesion.PL

serwis informacyjny

MOVE Federation 2 – piłkarska gala infleuncerów już 7 października 2023 w Arenie Gliwice

Druga gala MOVE Federation 7 października w Arenie Gliwice

Najpopularniejsi infleuncerzy w Polsce wracają na boisko. Piłkarskie emocje, zacięta rywalizacja i rozrywka na najwyższym poziomie – to wszystko czeka fanów podczas drugiej gali MOVE Federation, która odbędzie się 7 października w Arenie Gliwice.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znamy. To nowe zasady i masa sportowych emocji. Najpopularniejsi influencerzy w Polsce tworzą drużyny i rozgrywają mecze na owalnym boisku z bandami. 

Mecze mają dwie połowy po dziesięć minut. Boisko jest małe, a bramki duże – o szerokości 5 metrów. Gra jest płynna, szybka i obfituje w wiele goli, za które dostaje się punkty – 1 punkt za zwykłą bramkę, 2 punkty za gola po strzale z własnej połowy i aż 3 punkty za supermove (gola z przewrotki, nożyc lub szczupaka). 

Podczas gry obowiązują dwie zasady specjalne. Pierwsza to możliwość dołączenia do drużyny na dwie minuty profesjonalnego piłkarza czyli Superbohatera.  Druga to możliwość skorzystania z dwuminutowej przerwy na żądanie. Brak spalonych i możliwość zdobywania bramek po odbiciu piłki od bandy sprawiają, że gra ma niesamowitą dynamikę.

Wielki sukces pierwszej gali MOVE Federation

19 listopada 2002 roku odbyła się pierwsza gala MOVE 1, w której wzięło udział 48 influencerów, cieszących się dużą popularnością na Instagramie i na platformie Youtube. Ośmioro kapitanów stworzyło 6-osobowe drużyny. Mecze obfitowały w wiele widowiskowych zagrań i dostarczyły kibicom wielu emocji. 

Na boisku mogliśmy zobaczyć rywalizację m.in. Natalii Karczmarczyk oraz Moniki Kociołek – uczestniczek flagowego już projektu TEAM X, Mateusza Tromby, który swój sportowy debiut zaliczył we freak fightach, współpracując z federacją Fame MMA, ale także legendarnych włodarzy organizacji – Wojtka Golę oraz Michała “Boxdela” Barona.

Ale to było show! Pierwszą edycję Move Federation oglądało ponad ćwierć miliona fanów. Zainteresowanie, jakie wzbudził projekt, przerosło nasze oczekiwania. Cieszymy się, że zrobiliśmy pierwszą taką federację na świecie i dziękujemy za tysiące pozytywnych komentarzy. Sukces Move 1 utwierdził nas w przekonaniu, że to wydarzenie może na stałe trafić do serc ludzi w Polsce i na świecie – mówi Wojciech Szaniawski, prezes zarządu Spotlight Agency, włodarz Move Federation, który od ponad 20 lat zajmuje się budowaniem wizerunków najbardziej znanych polskich sportowców, gwiazd rozrywki i największych influencerów w kraju..

Piłka nożna w nowoczesnym wydaniu

W drugiej edycji wydarzenia piłkarską rywalizację podejmie 6 drużyn – ich skład poznamy już wkrótce.

Zwycięskie drużyny gali MOVE 2 zagrają w turnieju MOVE 3 – Big Final. Awans do turnieju finałowego wywalczyły już drużyny Team Crusher oraz Team Boxdel.

Właścicielem federacji Move jest jedna z największych agencji influencer marketingu – Spotlight, w której portfolio znajdują się najbardziej popularne gwiazdy internetu m.in. Natalia Karczmarczyk, Julia Żugaj i Monika Kociołek. Za opracowanie produktu reklamowego, komercjalizację wydarzenia i pozyskiwanie sponsorów odpowiada agencja marketingu sportowego Arskom.

Druga gala MOVE Federation 7 października w Arenie Gliwice 2023

Move Federation można śledzić w mediach społecznościowych:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024