Czytasz: Druga Edycja Global Esports Forum w Katowicach już w lutym!

Druga Edycja Global Esports Forum w Katowicach już w lutym!

Organizatorzy Intel Extreme Masters organizują przed głównym wydarzeniem olbrzymią, międzynarodową konferencję!

Organizatorzy Intel Extreme Masters organizują przed głównym wydarzeniem olbrzymią, międzynarodową konferencję poświęconą relacjom rynku IT i nie tylko z e-sportem.

E-sport jest olbrzymią gałęzią rynku nowych technologii. To nie tylko nowe gry komputerowe i sprzęt do nich, lecz także rywalizacja graczy w rozgrywkach on-line. Codziennie dziesiątki milionów osób poświęcają długie godziny na wynajdywaniu nowych metod walki z wirtualnym przeciwnikiem. Od wielu lat możemy obserwować w sieci starcia profesjonalistów w wielu różnych grach. Śmiało możemy stwierdzić, że oglądanie meczu ulubionej drużyny nie różni się niczym od emocjonujących meczy Ligi Mistrzów.

Nadciąga druga edycja Global Esports Forum w Katowicach. W ubiegłym roku w stolicy województwa śląskiego specjaliści z najważniejszych firm w branży spotkali się, aby poruszyć tematykę przyszłości e-sportu, strategii marketingowej, metod analizy danych oraz zaangażowania kobiet w e-sport.

Tegoroczna edycja skupi się na podsumowaniu ubiegłorocznych działań i perspektyw dla e-sportu w bieżącym roku, a także na potencjalnej współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim.

Swego rodzaju nowością jest fakt, że w tym roku Forum odwiedzą nie tylko przedstawiciele rynku IT i branż pokrewnych. W trakcie wydarzenia napotkamy przedstawicieli Mercedesa, którzy zaprezentują po raz pierwzszy na polskim rynku nowy pojazd, a także firmy Wedel produkującej czekoladę.