Silesion.PL

serwis informacyjny

Dokładka czy zakład bez ryzyka? Wybierz swój bonus w Fortunie.

Dokladka czy zaklad bez ryzyka selekcjoner

Dokladka czy zaklad bez ryzyka selekcjoner

Co dwa bonusy to nie jeden! Wtorki z Ligą Mistrzów to doskonała okazja do skorzystania z jednej z dwóch promocji FORTUNA do wyboru. Wszystko kręci się wokół Betbuildera, od Ciebie zależy czy skorzystasz z Zakładu bez Ryzyka i dostaniesz zwrot za przegrany kupon, czy z Dokładki i otrzymasz bonus do wygranej. 

Wystarczy, że dniach w godz. 18:00 – 20:00 wykonasz DEPOZYT w Fortunieza min. 20 zł lub 50 zł z kodem depozytowym Bonus1 lub Bonus2 i spełnisz warunki, któregoś z nich. Pamiętaj, że w przypadku wyboru Zakładu bez Ryzyka wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być zawarte poprzez opcję “Betbuilder,” natomiast w przypadku Dokładki min. 1 zdarzenie musi być w opcji “Betbuilder.” W przypadku przegranej otrzymasz bonus 20 zł lub w przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN

Zasady promocji “SELEKCJONER”:

 • Data: 4.10, 11.10, 25.10.2022
 • Warunek: w trakcie trwania promocji w godz. 18:00 – 20:00 zrób depozyt za min. 20 zł lub 50 zł korzystając z kodu promocyjnego „Bonus1” lub “Bonus2”, następnie w ciągu 12h postaw kupon. W zależności od tego jaki bonus wybierzesz dostaniesz: w przypadku gdy kupon okaże się przegrany otrzymasz 20 zł lub gdy okaże się wygrany otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł w FKP do wykorzystania na grę.
 • Uwaga: w trakcie każdego dnia obowiązywania promocji można wybrać tylko jeden bonus, do którego przypisany jest odpowiedni kod promocyjny (patrz tabela wyżej). Po wybraniu jednego z bonusów nie ma możliwości skorzystania z drugiego w tym samym dniu. Gracz może wziąć udział w każdym dniu promocji i każdorazowo wybrać JEDEN z dwóch dostępnych bonusów.

Szczegółowe warunki promocji “SELEKCJONER”

 • Promocja łączy się z bonusami kursowymi ale nie są one traktowane jako zdarzenie na kuponie.
 • Nagroda nie wymaga aktywacji – pojawi się automatycznie na Twoim koncie po dokonaniu depozytu i wpisaniu kodu promocyjnego: Bonus1 lub Bonus2 – wielkość liter nie ma znaczenia, między znakami NIE może być spacji.
 • Ważne: pierwszy kupon zawarty po pojawieniu się oferty bonusowej na koncie zostanie objęty bonusem, o ile spełnia warunki.
 • Po dokonaniu wpłaty upewnij się że bonus znajduje się już na Twoim koncie (może to potrwać kilka sekund) – wejdź w zakładkę “bonusy – przegląd bonusów.” Jeżeli bonus jest aktywowany możesz zagrać kupon i wziąć udział w promocji.
 • Postaw kupon w ciągu 12h
 • Zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48h od momentu jego postawienia.
 • Wypłata nastąpi po 24h od momentu rozstrzygnięciu kuponu.
 • Kwota depozytu dotyczy wpłaty dokonanej w ramach jednej transakcji.
 • Promocja zlicza kupony opłacone punktami FKP.
 • Promocja łączy się z Happy Hours.
 • Do minimalnego kursu całkowitego kuponu wliczają się zdarzenia sportowe z wyłączeniem bonusu kursowego.
 • Promocja nie zalicza kuponów typu Maxikombi ani „zakładu bezpiecznego.” (dotyczy “Dokładki”)
  Do nagrody nie zaliczają się zakłady anulowane, early cash-out, unieważnione, Superoferta+, Ekspert+, Hit Dnia, Wirtualne Sporty, Bet on Games zawarte w punktach sprzedaży lub wypłacone wcześniej oraz zakłady przedmeczowe dostępne w ofercie live
 • Uwaga: jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce, wówczas kupon nie zostanie zaliczony do promocji, ale jeśli bonus jest jeszcze aktywny, nadal masz szansę postawić kolejny kupon. (dotyczy “Dokładki”)
 • Ważne: Jeśli na Twoim koncie znajduje się już jakikolwiek bonusu aktywowany wcześniej, pierwszy kupon zostanie przypisany do wcześniejszego bonusu

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024