Silesion.PL

serwis informacyjny

Dodatkowy Cashback 100% do 200 PLN z okazji EURO 2020 w SuperBet

Stawiam na druzyne Superbet Jola zasepa

Stawiam na druzyne Superbet Jola zasepa

Ruszyła kolejna promocja legalnych zakładów bukmacherskich SuperBet dla nowych graczy. Każdy, kto zarejestruje się w SuperBet z kodem LEGBUK w dniach 08.06-10.06.2021 i dokona pierwszej wpłaty w tym czasie, zakwalifikuje sie do specjalnej oferty bonusowej.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „100% zwrot do 200 PLN”

 1. W celu otrzymania zwrotu w promocji 100% zwrot do 200 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet, przez stronę partnerską, w dniach 08.06-10.06.2021, dokonać pierwszej wpłaty w tym czasie i złożyć pierwszy zakład z oferty zakładów sportowych.
 2. Aby 100% zwrot do 200 PLN został aktywowany na koncie gracza, pierwszy postawiony, po dokonaniu pierwszego depozytu, zakład musi mieć status przegrany. W przypadku gdy pierwszy postawiony, po dokonaniu pierwszego depozytu, zakład będzie wygrany, 100% zwrot do 200 PLN nie będzie aktywowany.
 3. Kwalifikujący do otrzymania bonusu zakład powinien zostać złożony z konta depozytowego i może być dowolnym zakładem (singiel, akumulowany) na dowolny rynek zakładów z oferty zasadniczej.
 4. Gracze, którzy zarejestrują się przez stronę partnerską, a którzy nie dokonają depozytu (złożą zakład z wygranych pochodzących z obrotu bonusem, wygranych pochodzących z gry Super Spin, wygranych pochodzących z Super Kursy, lub jakichkolwiek innych środków, które nie były realnym depozytem), nie kwalifikują się do otrzymania bonusu.
 5. W promocji biorą udział zakłady z oferty przedmeczowej zakładów sportowych – zakłady na sporty wirtualne nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 6. Minimalna stawka zakładu kwalifikująca do otrzymania zwrotu w promocji to 10 PLN.
 7. Maksymalna kwota zwrotu w tej promocji to 200 PLN.
 8. Tylko pierwszy postawiony zakład, po dokonaniu wpłaty, jest bramy pod uwagę w tej promocji.
 9. Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 72 godzin od zakończenia promocji.
 10. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 11. Jeśli klient lub grupa klientów próbuje nadużywać bonusu i oferty w celu uzyskania gwarantowanych zysków, kupując i sprzedając zakłady, umieszczając kupony na ten sam mecz typami na obie strony (arbitraż), serwis zastrzega sobie prawo do zamknięcia wszystkich zaangażowanych w taki proceder kont gracza, wstrzymać wypłatę, przyznanie bonusu i anulować wszelkie zyski z nich uzyskane, a także wszelkie późniejsze postawione przy użyciu ewentualnego bonusu zakłady. Serwis ma także prawo aby ustawić / skorygować kursy zdarzeń do prawidłowych, a bonusy do odpowiednio wymaganych obrotów. Ponadto anulować darmowe zakłady / bonusy / obroty lub anulować dowolny zakład w całości lub w części premią za pierwszy depozyt.
 12. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne” i „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 13. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 14. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.
 15. Do promocji zaliczają się kupony, który zawierają tylko mecze z regularnej oferty zakładów Organizatora. Jeśli na kuponie znajdzie się wydarzenie z Oferty Specjalnej zakładów lub wydarzenie nie określone w tym punkcie, kupon nie zostanie zakwalifikowany do Promocji.
 16. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 17. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 18. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „100% zwrot do 200 PLN”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “100% zwrot do 200 PLN” nie zostaną aktywowane.
 19. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 20. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu Bonusem za zwycięstwo Polaków środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 21. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „100% zwrot do 200 PLN”

 1. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.5.
 2. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.5 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.1.
 3. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe z łącznym kursem na najmniejszą kombinacje wynoszącą co najmniej 1.5.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną postawione na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
 6. Bonus nie może być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu.
 8. Do obrotu wlicza się zakłady w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 9. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 3 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 10. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 11. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024