Kursy
1.01
1000
prematch.webmessage.close
Szanowni Klienci, ze względu na zaplanowaną przerwę techniczną nasza aplikacja mobilna oraz strona internetowa nie będą dostępne 17.05.2024 00:15 – 17.05.2024 10:00. Przepraszamy za utrudnienia.
200 zł w punktach FKP za wygraną Twojej drużyny w Fortuna 1 Lidze

Fortuna 1 Liga budzi się z zimowego snu! I w związku z powrotem najlepszej ligi świata mamy dla Was promocję! Wystarczy, że postawicie min. 2 zł na wygraną swojej drużyny w najbliższej kolejce i możecie zgarnąć 200 zł bonusu! Szczegóły promocji poniżej.

Do końca promocji zostało:
3 dni
04 godzin
:
15 minut
:
38 sekund

Najważniejsze informacje:

• Czas obowiązywania promocji: od 15.02.2024 do 19.02.2024 do godz. 18:00
  • Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
  • Wymagana stawka: min. 2 zł
  • Wymagany zakład: Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną dowolnej drużyny z Fortuna I Ligi za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
  • Dodatkowe wymagania:

• jedna zgoda na komunikację (SMS albo e-mail), aby odebrać bonus 200 zł w przypadku wygranej
Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki, a wybrana przez Ciebie drużyna wygra, bonus otrzymasz maksymalnie do 96 godzin od zakończenia promocji.

Typy zakładów
Wszystko Mecz Wynik meczu - dwójtyp SUPEROFERTA+: mecz Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) Spotkanie bez remisu Liczba goli Liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Mecz/liczba goli Handicap 1.połowa 1.połowa - dwójtyp 1.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 1.połowa: handicap Dokładny wynik 1.połowa/spotkanie 1.połowa/mecz 1.połowa/mecz i liczba goli 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Obie drużyny strzelą po 3 lub więcej goli Gol w obu połowach 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie nie straci gola Nie straci gola wygra przynajmniej jedna połowę Wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy Wygra obie połowy strzeli gola w obu połowach Strzeli gola w obu połowach Mecz/obie drużyny strzelą gola Mecz: która drużyna strzeli gola Spotkanie/1.połowa liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 2.połowa: handicap Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 1-15 minuta spotkania 1-30 minuta spotkania Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) padnie gol samobójczy 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.gol 1.połowa: 1.gol 2.połowa: 1.gol Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Suma goli
Pokaż więcej
mniej

200 zł w punktach lojalnościowych za zwycięstwo wybranej drużyny w Fortuna 1 Lidze - jak skorzystać z promocji?

1. W czasie obowiązywania promocji zarejestruj się w Fortunie, korzystając z kodu promocyjnego swojej ulubionej drużyny i zaznacz zgodę na komunikację.

Rejestracja nowego użytkownika

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 30 zł

3. Postaw pierwszy kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie) na wygraną dowolnej drużyny z Fortuna I Ligi.

4. Jeżeli spełnisz powyższe warunki i zakład okaże się wygrany - otrzymasz wygraną z kuponu oraz 200 zł bonusu