Silesion.PL

serwis informacyjny

Do punktu przyjmowania zakładów Fortuna w Zakopanem wpadli skoczkowie i… zaskoczyli wszystkich!

Skoczkowie u bukmachera – Zakopane odleciało!

Z pozoru kolejny, zwyczajny dzień w Zakopanem. Klienci odwiedzają Punkt Fortuny na Krupówkach, stawiają kupony i… WOW! Zza ściany wyskakują skoczkowie, z głośników słyszą fanfary, na ich szyi ląduje wieniec laurowy, a w ręce puchar.

Zobacz, jak bukmacher zaskoczył swoich klientów w Zakopanem

Nie masz konta w Fortunie?
Specjalnie dla graczy Silesion.pl przygotowaliśmy promocję, w której na start otrzymasz 20zł, a dodatkowo możesz otrzymać do 400zł bonusu od pierwszej wpłaty.

O tym wydarzeniu informowaliśmy 18 stycznia w artykule Niespodzianka dla odwiedzających punkt w Zakopanem na Krupówki 50. Na tym nie koniec. Zabawa na Krupówkach trwa przez cały weekend. Odwiedź punkt Fortuna przy Krupówki 50 i włącz się do gry. Czekają na Ciebie torby pełne zimowych gadżetów.

HAPPY HOURS

W ten weekend wygrywasz jeszcze więcej. W sobotę i w niedzielę, od 13 do 15 zwiększamy Twoje wygrane o 14%. Bonusem premiujemy wszystkie zakłady postawione na skoki

Typuj skoki na żywo w Fortuna i zgarnij 20 PLN

Dla wszystkich, którzy zdecydują się obstawić live w Fortunie dowolne zdarzenie związane z sobotnimi i niedzielnymi zmaganiami na skoczni czeka bonus w wysokości 20 zł!

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie podpisała umowę o współpracy z Polskim Związkiem Narciarski podczas specjalnej konferencji prasowej w piatek 16 listopada 2018 . Na mocy porozumienia bukmacher został oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich. Bukmacher, który od listopada 2018 roku jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich, w tym tygodniu został ponadto sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem.

Silna obecność Fortuny w świecie skoków narciarskich trwa dopiero kilka miesięcy, a już teraz wiemy, że decyzja o podpisaniu umowy z Polskim Związkiem Narciarskim była strzałem w dziesiątkę. Od początku sezonu obserwujemy duży wzrost zainteresowania naszych klientów zakładami na skoki narciarskie, szczególnie podczas Turnieju Czterech Skoczni. Przerosło to nasze największe oczekiwania. Nieustannie rozszerzamy też naszą ofertę i przygotowujemy regularnie specjalne promocje dla graczy typujących najpopularniejszy sport zimowy w Polsce. Chcemy zwiększać nasze zaangażowanie we wsparcie tej dyscypliny sportu. Stąd, oprócz trwającej od listopada kampanii telewizyjnej, zdecydowaliśmy się sponsorować zbliżające się konkursy Pucharu Świata w Zakopanemmówi Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024