Silesion.PL

serwis informacyjny

Dlaczego warto zdecydować się zakup nowego domu w Pyskowicach? Poznaj zalety mieszkania w tym mieście!

Duże miasta kuszą bogatą ofertą rozrywkowo-kulturalną, nocnym życiem i wieloma możliwościami spędzania czasu. Za to w spokojnej okolicy łatwiej o relaks, wyciszenie i nieśpieszne życie. Jak podjąć decyzję, w którym miejscu kupić swoje cztery kąty? Najlepiej połączyć zalety obu lokalizacji i zdecydować się na dom w Pyskowicach. Dlaczego warto zainwestować w lokal w tym miejscu i jakie zalety mają domy na sprzedaż w Pyskowicach? Sprawdzamy!

Nowe domy w Pyskowicach – podmiejski klimat i miejskie walory

Gęste lasy, zielone polany i rozległe pola to urokliwy krajobraz otaczający Pyskowice – miejscowość położoną nieopodal Gliwic i łączącą atuty miasta i terenów podmiejskich. Wyobraź sobie nowocześnie zaprojektowane osiedle w spokojnej okolicy, niepozbawione miejskich walorów. Nieco na uboczu, ale z dostępem do docenianych atrakcji takich jak restauracje, sklepy czy siłownie pod chmurką… Takie właśnie jest osiedle domów w Pyskowicach – jedna z nowszych inwestycji dewelopera Dom100.

Znakomita lokalizacja, bliskość szkół, przedszkoli i punktów handlowo-usługowych oraz rozliczne tereny zielone sprzyjające spędzaniu czasu na świeżym powietrzu to zaledwie kilka atutów inwestycji w Pyskowicach. Osiedle wyróżnia się świetnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi, dostępem do placu zabaw i boisk, a także plenerową strefą street workoutu. Nowe domy w Pyskowicach to znakomite miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych par czy seniorów. W takiej atrakcyjnej okolicy każdy może znaleźć swoje miejsce na ziemi.

Dom w zabudowie szeregowej w Pyskowicach to spełnienie marzeń o przytulnych i nowoczesnych czterech kątach

Eleganckie domy na sprzedaż w Pyskowicach dla każdego

Inwestycjom od gliwickiego dewelopera nie można odmówić nowoczesności. Osiedle w Pyskowicach nie jest w tym aspekcie wyjątkiem. Zwraca uwagę elegancką architekturą i funkcjonalnością lokali zaprojektowanych z myślą o zapewnianiu maksymalnego komfortu życia. W inwestycji warto docenić przemyślane układy pomieszczeń, przestronność i nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu każdy mieszkaniec może łatwo zaaranżować efektowną i praktyczną przestrzeń do życia w 100% odpowiadającą osobistym potrzebom.

Domy na sprzedaż w Pyskowicach są wykończone w podwyższonym stanie deweloperskim, więc wylewki, tynki, ogrodzenie czy instalacje są już ukończone, zatem nabywcy, którzy zdecydują się na zakup, nie muszą się o te kwestie martwić. Domy różnią się metrażem, więc zarówno Ci, którzy potrzebują dużej przestrzeni, jak i pragnący uwić kameralne gniazdko znajdą coś dla siebie. Aktualną listę dostępnych jeszcze nowych domów w Pyskowicach możesz sprawdzić tutaj: https://dom100.eu/inwestycje/osiedle-pyskowice/.

W domu z ogrodem na osiedlu w Pyskowicach możesz stworzyć swoje miejsce na ziemi

Ceny domów w Pyskowicach

Gliwicki deweloper Dom100 może pochwalić się już niejedną zakończoną z sukcesem inwestycją. Zaufały mu setki lokatorów, którzy doceniają wysoką precyzję wykończenia lokali, nowoczesność architektoniczną i ekologiczne rozwiązania. Liczba dostępnych domów szybko się kurczy, więc nie warto zwlekać z decyzją. Szczególnie że – z uwagi na perturbacje na rynku nieruchomości w ubiegłych latach – lokali dostępnych od ręki jest jak na lekarstwo. Ceny domów w Pyskowicach zdecydowanie zachęcają do inwestycji. Na podobne okazje w najbliższym czasie nie ma co liczyć. Inwestorzy – po chwilowym przestoju w branży – w większości dopiero zaczynają budowę lokali. Co więcej, atutów, którymi wyróżnia się osiedle w Pyskowicach, próżno szukać wśród innych ofert. Szybkie podjęcie decyzji o zakupie może pozwolić Ci jeszcze w tym roku odebrać klucze do własnego M. Brzmi kusząco, prawda?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “Dlaczego warto zdecydować się zakup nowego domu w Pyskowicach? Poznaj zalety mieszkania w tym mieście!

  1. Znajomi szukają mieszkania dla siebie w tej okolicy Gliwic stąd wiem że ma tam powstać też nowe fajne osiedle w Ogrody Andersa , mają na dniach się umówić ze sprzedawcą żeby poznać szczegóły

Average
5 Based On 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023