Czytasz: Dj Hardwell. Wisienka na IEM-owym torcie

Dj Hardwell. Wisienka na IEM-owym torcie

Niedzielny finał Counter Strike’a podczas Intel Extreme Masters uświetni występ holenderskiego dj-a i fana gamingu.

Zdjęcia: Daniel Bodzenta

Dj Hardwell, właściwie Robbert van de Corput (ur. 1988), to DJ i producent muzyczny z pochodzenia Holender, ale jego muzyka nie zna granic. W jego elektronicznych brzmieniach zakochali się fani z całego świata. W 2016 roku znalazł się na trzecim miejscu rankingu DJ Magazinu w latach 2012 i 2013 był najlepszy. Współpracował z  dj-em Tiësto, Jasonem Derulo, Craigiem Davidem i Jayem Seanem. Remiksował utwory takich gwiazd estrady swiatowego kalibru jak Rihanna czy Coldplay. Dziś zagra przed fanami e-sportu, do których zalicza sam siebie Dj Hardwell.

- Jako wielki fan gamingu cieszę się, że będę mógł wystąpić w Katowicach i wszystko to zobaczyć na własne oczy - mówi dj Hardwell - Z niecierpliwością czekam na uruchomienie mojego kanału na Twitchu podczas tego wydarzenia i podzielenie się nim z moimi fanami.

Hardwell ZAGRAŁ na Intel Extreme Masters Katowice 2017

Dj Hardwell jest nie tylko znanym i rozchwytywanym producentem muzycznym, ale również innowatorem. To on, jako pierwszy artysta przeprowadził streaming w technologii 360 stopni i rozwinął specjalną aplikację na portalu Facebook, który pozwala przeżywać jego fanom zupełnie nowy rodzaj doznań.

Dzisiaj tuż przed finałem rozgrywek w grze Counter-Strike: Global Offensive dj Hardwell “odpali” swój kanał na portalu Twitch. Początek rozgrywek o godz. 18:15.

Czytaj więcej