Czytasz: Myszka Miki i Kaczor Donald na łyżwach!

Myszka Miki i Kaczor Donald na łyżwach!

Jutro premiera wielkiego lodowego widowiska: Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya.

W tegorocznym show pojawią się uwielbiane przez wszystkich siostry Anna i Elsa z najpopularniejszego filmu animowanego ostatnich lat „Kraina Lodu”. Na lodowej tafli wystąpią także Zygzak McQueen, Złomek oraz pozostali bohaterowie filmu „Auta”. Nie zabraknie klasycznych postaci – Myszki Miki, Myszki Minnie, Kaczora Donalda i Goofy’ego.

To zjawiskowe wydarzenie będzie można zobaczyć aż w pięciu polskich miastach – w Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

Disney On Ice w spodku: Podróż do świata postaci Disneya i Pixara

„Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” to wyjątkowa podróż do świata, w którym pojawiają się ukochane postacie ze znanych animacji Disneya i Pixara: „Krainy Lodu”, „Toy Story 3”, „Małej syrenki” i „Aut” wspólnie z takimi kultowymi bohaterami jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy.

Przeniesiemy się do trzech niezwykłych krain – na tory wyścigowe z „Aut”, do pokoju Andy’ego, gdzie mieszkają główni bohaterowie „Toy Story 3” oraz do podwodnego świata „Małej syrenki”.

Zimowe królestwo z "Krainy Lodu" 

Widzowie spektaklu trafią także do fantastycznego, zimowego królestwa Arendelle razem z siostrami – księżniczką Anną i królową Elsą – z oscarowej produkcji „Kraina Lodu”. Anna, odważna dziewczyna o walecznym sercu, wyruszy w cudowną podróż. W towarzystwie zabawnego bałwana Olafa i handlarza lodu Kristoffa spróbuje odnaleźć swoją siostrę Elsę, której lodowe moce zesłały na Arendelle wieczną zimę.

„Zaczarowany Świat Disneya” łączy wszystkim znane i uwielbiane historie Disneya wraz z tymi nowszymi produkcjami ostatnich lat.

Disney On Ice w Katowicach - ceny biletów:

Spektakl „Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” odbędzie się w piątek w godz. 10:30, 14:30 i 18:30, w sobotę i niedzielę w godz. 10, 14, 18.

„Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” ceny biletów:

Bilety kosztują od 65 do 130 zł. Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone około 15-minutową przerwą (trwa w sumie ok. 120 minut).

Czytaj więcej