Czytasz: Dziś ostatni odcinek "Diagnozy"!

Dziś ostatni odcinek "Diagnozy"!

We wtorek, 28 listopada, zobaczymy ostatni odcinek pierwszego sezonu „Diagnozy”. Kiedy drugi sezon?

Tradycyjnie o godz. 21:30 rozpocznie się „Diagnoza” emitowana w stacji TVN. Dla miłośników tego serialu mamy złą wiadomość. To będzie ostatni odcinek pierwszego sezonu „Diagnozy”.

Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Diagnozy"?

Nadchodzi dzień rozprawy o ograniczenie Annie (Maja Ostaszewska) praw rodzicielskich. Artman (Adam Woronowicz) jest pewny siebie, za to Leśniewska spięta i zdenerwowana, przez co nie wypada dobrze przed sądem. Uzależnienie od leków i pobyt w szpitalu psychiatrycznym, działa na jej niekorzyść. Artman przyjmuje postawę zatroskanego rodzica. Podkreśla, że między Anną a dziećmi nie ma żadnej więzi i to Marta (Magdalena Popławska) jest dla nich matką.

Syn Wiśniewskiego porządkując rzeczy po zmarłym ojcu znajduje dwie koperty. Wysyła je do adresatów. Jednym z nich jest Anna.

W pokoju lekarskim Wolski znajduje przesyłkę Wiśniewskiego do Anny. Przeczuwając, że to coś ważnego, biegnie z kopertą do sądu.

Sławka (Ewa Serwa) traci przytomność, a jej stan pogarsza się. Tomasz (Tomasz Drabek) obwinia o to Michała (Maciej Zakościelny). Konflikt między braćmi narasta. Tomasz ciągle upiera się przy terapii, której Michał jest przeciwny. Sławka odzyskuje przytomność, ale stan kobiety poprawia się na krótko.

Sadzik (Michał Czarnecki) dowiaduje się, że po raz piąty zostanie ojcem. Kacper zbiera się na odwagę i mówi matce, że nie chce być chirurgiem. Maria jest rozczarowana postawą syna.

Będzie drugi sezon!

Pierwszy sezon popularnego serialu zakończy się 28 listopada. Ale „Diagnoza” nie ograniczy się do 13 odcinków. Medyczno-kryminalna historia będzie kontynuowana. Rybnik prowadzi wstępne rozmowy ze stacją.

zobacz też: SILESION.PL NA PLANIE DIAGNOZY

Już wiosną 2018 roku zobaczymy nowe przygody Anny Leśniewskiej. Stacja TVN potwierdziła produkcję kolejnych epizodów „Diagnozy”. Drugi sezon serialu koncentrować się będzie ponownie na Annie Leśniewskiej. Wiadomo, że powróci cała obsada z Janem Artmanem na czele.

Serial zgromadził przed telewizorami średnio 1,97 mln widzów. „Diagnoza” to również Rybnik, który widzowie poznają wraz z kolejnymi odcinkami. Na ekranie gościła już rybnicka podstawówka, park sensoryczny, bazylika, kawiarenka oraz familoki i Chwałowice. Serial to sposób na promocję miasta. Miasto zapłaciło stacji TVN za realizację serialu w Rybniku 370 tys. złotych.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje