Czytasz: Deszczowa sobota. Na drogach cztery ofiary śmiertelne

Deszczowa sobota. Na drogach cztery ofiary śmiertelne

Deszcz nie sprzyja kierowcom. Śmierć poniosły kolejne osoby. Policja apeluje o rozwagę.

Jak wynika z najnowszych informacji, podczas ostatniej godziny doszło do dwóch wypadków śmiertelnych. 

TRAGICZNY WYPADEK W TYCHACH - AKTUALIZACJA

Do tragicznego zdarzenia doszło na DK1 w Brudzowicach (gm. Siewierz). Pojazd BMW poruszał się "krajową jedynką" od Katowic w stronę Częstochowy. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad pojazdem, przejechał na przeciwległy pas ruchu i tam doprowadził do zderzenia czołowego z audi, w którym podróżowało pięć osób.

Pasażerka audi, która siedziała z przodu, mimo akcji reanimacyjnej, zmarła na miejscu.

Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitali w Zawierciu i Sosnowcu. Na miejscu cały czas trwają prace koordynowane przez policję. Droga w kierunku Katowic jest zablokowana.

Informacje drogowe Katowice i okolice

Kolejne śmiertelne zdarzenie miało miejsce w Żorach przy ul. Jana Pawła II. Samochód osobowy, w którym jechały dwie kobiety, uderzył w drzewo. Kierująca pojazdem nie dostosowała prędkości do panujących warunków. Pasażerka pojazdu poniosła śmierć na miejscu. Kierująca trafiła w stanie ciężkim do szpitala. 

To już czwarta ofiara śmiertelna. - Cały czas pada deszcz, jest ślisko. Kierujący powinni zachować ostrożność - apeluje śląska policja. Jak informują policjanci, cały czas dochodzi do kolizji. Od rana 10 pojazdów dachowało. Ostatnie zdarzenie miało miejsce w Katowicach na Węźle Murckowskim.

SPRAWDŹ: KOREK W KATOWICACH. AUDI LEŻY NA DACHU

Rano doszło do śmiertelnego wypadku w Tychach. Zginęły dwie osoby. 

Czytaj więcej