Silesion.PL

serwis informacyjny

Derby Madrytu w eWinner – obstaw strzelca i odbierz 10 PLN za każdego gola

Legalny polski bukmacher eWinner podkręca emocje przed derbami Madrytu i proponuje kcję specjalną! Co należy zrobić? Przygotuj kupon SOLO, na którym znajdzie się zakład na strzelca bramki w madryckim starciu Realu z Atletico.

Obstaw przygotowany przez siebie kupon za minimum 20 PLN. Nie pozostało Ci nic innego. Trzymaj kciuki za zawodnika, na którego postawiłeś.

Jeśli dobrze wytypowałeś strzelca jesteś podwójnie szczęśliwy. Dlaczego? Nie tylko wygrałeś kupon, ale za każdego gola swojego faworyta otrzymasz od eWinnera freebet 10 PLN ekstra!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).