Silesion.PL

serwis informacyjny

Debiutanci na HIGH League 4. Staśko, Szpilka, “Ferrari”. Oni powalczą po raz pierwszy!

Debiutanci na HIGH League 4. Stasko Szpilka Ferrari. Oni powalcza po raz pierwszy

Debiutanci na HIGH League 4. Stasko Szpilka Ferrari. Oni powalcza po raz pierwszy

Podczas gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walk z udziałem debiutantów. Po raz pierwszy w klatce Malika Montany wystąpi dziesięciu wojowników, w tym m.in. Artur Szpilka i Maja Staśko! Ruszyła sprzedaż PPV na HIGH League 4 pod TYM linkiem.

Cezary “Czaro” Nykiel
Cezary “Czaro” Nykiel

Bilety na galę HIGH League 4 rozchodzą się w świetnym tempie. Ostatnie wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wszystko wskazuje na to, że podczas wydarzenia w kilkunastotysięcznej Arenie Gliwice zasiądzie komplet widzów!

Radosław Słodkiewicz
Radosław Słodkiewicz

Po raz pierwszy w HIGH League wystąpią Artur “Szpila” Szpilka, Salim Chiboub, Amadeusz “Ferrari” Roślik, Maja Staśko, Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka, Cezary “Czaro” Nykiel, Jakub “Holak” Krawczyk-Holak, Jakub “Kubx” Świtała, Krystian “Macias” Maciaszczyk i Radosław Słodkiewicz. Dla połowy będzie to całkowity debiut w sportach walki, a dla pozostałych pierwszy występ w lidze Malika Montany. 

Artur "Szpila" Szpilka
Artur “Szpila” Szpilka

“Szpila”, który zasłynął jako światowej klasy pięściarz, walczył już w MMA i zwyciężył jedną walkę, jednak wcześniej nie mierzył się we freak-fightach. Czeka go niemałe wyzwanie – zmierzy się z młodym gniewnym, Denisem “Bad Boyem” Załęckim.

Salim Chiboub
Salim Chiboub

Salim Chiboub odnosił sukcesy m.in. w K-1, jednak dotychczas nie mierzył się w MMA. W pierwszej walce dla HIGH League zmierzy się z ogromnym wyzwaniem. Jego rywalem będzie mistrz kategorii niskorosłych, Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski.

Amadeusz "Ferrari" Roślik
Amadeusz “Ferrari” Roślik

Amadeusz “Ferrari” Roślik jest świetnie znany kibicom freak-fightów, jednak w HIGH wystąpi po raz pierwszy. Wyjaśni gorący konflikt z Pawłem “Scarface’em” Bombą. W MMA walczył już też “Czaro”, który tym razem skonfrontuje się z Jakubem Nowaczkiewiczem. 

Maja Staśko
Maja Staśko

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, również debiutantką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką. 

Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka

Mrs. Honey” nie będzie jedyną przedstawicielką streamerów na HIGH League 4. Po raz pierwszy w świecie freak-fightów i MMA zaprezentują się Jakub “Holak” Krawczyk-Holak i Jakub “Kubx” Świtała.

Jakub “Holak” Krawczyk-Holak
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak

Krystian “Macias” Maciaszczyk w walce z Josem “Josefem Bratanem” Simao zadebiutuje w K-1 i we freak-fightach. Z kolei w pojedynku otwierającym galę Radosław Słodkiewicz powalczy z Konradem Karwatem. Słodkiewicz, legendarny kulturysta, w MMA występował już dwukrotnie.

Krystian “Macias” Maciaszczyk
Krystian “Macias” Maciaszczyk

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Jakub “Kubx” Świtała
Jakub “Kubx” Świtała

Karta walk HIGH LEAGUE 4:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author