Silesion.PL

serwis informacyjny

Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Carla Bruni, Imany na French Touch 2021

Dawid Kwiatkowski Roksana Wegiel Carla Bruni Imany na French Touch 2021

Dawid Kwiatkowski Roksana Wegiel Carla Bruni Imany na French Touch 2021

Rafał Brzozowski, Carla Bruni, Roksana Węgiel, Imani i wiele innych gwiazd na Gali French Touch 2021 w Teatrze Wielkim w Warszawie i w transmisji na żywo w TVP2.

Startuje 7. edycja dni kultury francuskiej “French Touch 2021”. W ramach wydarzenia 28 października o godzinie 19.00. odbędzie się Gala w Teatrze Wielkim w Warszawie. W tym roku na scenie pojawią się francuskie gwiazdy; Carla Bruni, Barbara Pravi, Imany, Kendji Girac, Marion Motin oraz polscy wokaliści – Cleo, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Reni Jusis i Roksana Węgiel. Galę uświetni wręczenie nagrody Marianne d’Honeur przyznawanej wybitnym osobistościom związanych zarówno z Polską jak i Francją. W dniach 16-31 października apetyt na Francję rozbudzi specjalna akcja handlowa promująca francuskie produkty w sklepach w całej Polsce. W akcji weźmie udział ponad 6000 partnerów.

Zwieńczeniem corocznych obchodów dni kultury Francuskiej jest Gala French Touch – niezwykły sepktakt i prawdziwa uczta muzyczna. Gwiazdy wystąpią solo i w nieoczekiwanych duetach. Na scenie pojawi się także kabaret – w tym roku organizatorzy zdecydowali o niespodziance dla widzów, do ostatniej chwili nie dowiemy się jakie show zobaczymy, możliwe, że będzie to występ słynnego Moulin Rouge. Przez prawie dwie godziny Gali muzyka przepalać się będzie z pokazami mody francuskich projektantów i marek, pokazami zespołów słynnych światowych choreografów, występami ludzi kultury oraz przybliżeniem francuskiego kunsztu kulinarnego. Ten wieczór na długo pozostanie w pamięci widzów oglądających wydarzenie w teatrze i w transmisji na żywo w TVP2 o 20.40 w dniu Gali – 28.10.2021 r. (retransmisja 29 października 2021 o 22:55 w TVP1).

Projekt French Touch powstał z miłości do Francji i olbrzymiego uwielbienia do Polski. French Touch to pretekst do dzielenia się wszystkim co najlepsze we Francji. Francję i Polskę łączy historia oraz szczególne więzi, które z biegiem czasu zacieśniają się jeszcze bardziej. My inspirujemy, zachęcamy do wzajemnego poznawania się, ułatwiamy i pokazujemy drogę. – Daniel Teboul Prezes French Touch

Nagroda Marianne d’Honeur

Galę uświetni wręczenie nagrody Marianne d’Honeur, przyznawanej wybitnym osobistościom

związanym zarówno z Polską jak i Francją. Laureatami w poprzednich latach byli Andrzej Seweryn, Wojciech Pszoniak, czy Rene Gościnny. W tym roku kapituła zdradza, że nagroda wręczana będzie przez sportową osobowość i powędruje również do osoby ze świata sportu. Jej nazwisko poznamy jednak dopiero podczas Gali.

Akcja handlowa

French Touch to 3-tygodniowe święto Francji, podczas którego w tysiącach sklepów i punktach sprzedaży oferowane są wyselekcjonowane produkty francuskie od tych popularnych we Francji spożywczych do luksusowych. Obecna, siódma edycja jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla konsumentów. Handlowa odsłona French Touch, odbędzie się w dniach 16-31 października, przy współpracy z siecią sklepów Biedronka oraz ponad 6000 partnerami z całego kraju. Pozwoli odkryć ogrom francuskich specjałów w polskich sklepach oraz dostrzec, jak licznie reprezentowane są w Polsce francuskie firmy, w wielu branżach.

Magazyn La Belle Vie

French Touch La Belle Vie od początku świetnie sobie radzi na polskim rynku. Wydarzeniu French Touch La Belle Vie co roku towarzyszy wyjątkowe wydanie prestiżowego magazynu, który ukazuje się w nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy drukowanych. W Magazynie La Belle Vie corocznie znajduje się przekrój artykułów na różne tematy: od kuchni, przez modę, dziedzictwo Francji, jej regiony, tradycje, ciekawe osobowości i kulturę. Magazyn można pobrać bezpłatnie przez aplikację oraz na stronie frenchtouchlabellevie.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Carla Bruni, Imany na French Touch 2021

  1. ROKSANA WEGIEL, TO JEJ OBECNOŚĆ NA TEJ FANTASTYCZNEJ IMPREZIE SPRAWI ŻE BĘDĘ JA OGLADAL! ROKSANA TO WYJATKOWA OSOBOWOSC, WYBITNY TALENT WOKALNY. TO NAJPOPULARNIEJSZA NASTOLATKA W POLSCE. 
    

Comments are closed.