Czytasz: David Beckham rycerzem!

David Beckham rycerzem!

Słynny piłkarz pokazał zdjęcie z planu.

Produkcja nosi tytuł "Król Artur: Legenda miecza". Jej premierę zaplanowano na 16 czerwca 2017 roku. Film jest najnowszym dziełem reżyserskim Guya Ritchiego.

Dla Davida Beckhama rola będzie kinowym debiutem. Niedawno opublikował fotografię w pełnym rycerskim rynsztunku. 41-latek obycie przed kamerami zdobył, występując w krótkich filmach reklamowych, w kilku produkcjach miał okazję "zagrać" też samego siebie. Tym razem jego zadanie nie ograniczy się do ładnego wyglądania, wręcz przeciwnie. Postać, w którą Beckahm się wcieli, będzie miała oszpeconą połowę twarzy.

Piłkarz już wcześniej pokazywał fanom zdjęcia wykonane na planie. Sporo uwagi przyciągnął, publikując ujęcie charakteryzacji.

Według opisu dystrybutora "Król Artur: Legenda miecza" to "odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur - a wraz z nim przyszłość.

Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem".

Tytułowa rola przypadła w udziale Charliemu Hunnamowi. Jude Law wcieli się w Vortigerna, Astrid Bergès-Frisbey to Ginewra, Djimon Hounsou jest Sir Bediverem, Aidan Gillen Goosefat Billem, Eric Bana Utherem Pendragonem, Katie McGrath Elsą, a Annabelle Wallis Maggie.

 źródło: www.film.wp.pl