Silesion.PL

serwis informacyjny

Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Natan Marcoń na gali FAME MMA 16

Dariusz Daro Lew Kazmierczuk vs Natan Marcon na gali FAME MMA 16

Dariusz Daro Lew Kazmierczuk vs Natan Marcon na gali FAME MMA 16

Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk to już nie ten sam kociak, co kiedyś. Ostatnio wszedł na wyższy poziom po odblokowaniu kilku achievementów (walka w 2. i 3. rundzie), dzięki czemu udało mu się zapisać drugą wygraną w swoim rekordzi

To była kwestia czasu, jak Natan Marcoń aka PIERZASTY (lub jak woła Darek – Pierzasta Gęś) przyjmie wyzwanie do walki rzucone już podczas FAME 16. Natan przegrał w swoim debiucie po trzech rundach pełnych krwi i mocnej walki z Wiejskim Koksem, ale teraz jest zmotywowany, by pokonać Lwa.

Kto okaże się zwycięzcą? Kto stanie się królem dżungli? Tego nie wie nikt, ale walka zapowiada się niesamowicie interesująco.

Karta walk gali FAME MMA 18

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel*
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta Linkiewicz
  • Michał Pasternak vs Piotr Szeliga
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Robert “Sutonator” Pasut
  • Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski?

*Zasady Main Eventu: jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy któryś z zawodników nie będzie zdolny do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024