Damian Biłbak podejmie Sebastiana Decowskiego podczas gali FEN 47

Gala FEN MMA 46 w Ostrodzie trailer

FEN 47: Damian Biłbak (0-0) rywalem Sebastiana Decowskiego (2-0, 2 KO) na gali FEN 47, która 17 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Damian Biłbak to rodowity suwalczanin, reprezentujący WCA Fight Team. Zawodnik MMA z amatorskim rekordem 5:2. Damian to tytułowany karateka, który w przeszłości został min. Mistrzem Polski Seniorów, zajął też 6. miejsce na Mistrzostwach Świata. Walcząc amatorsko, zdobył m.in. złoty medal Mistrzostw Polski MMA Polska w poprzednim roku.

Sebastian Decowski ma na swoim koncie dwie walki zawodowe i obie skończył przed czasem. Podczas gali Hardcorowe Kaszebe wygrał przez TKO w 3. rundzie z Hame Dare z Finlandii. “Joker” to były mistrz Polski MMA w kategorii koguciej. W karierze amatorskiej Decowski stoczył 18 pojedynków, z których 17 wygrał.