Silesion.PL

serwis informacyjny

Dafi fundatorem nagród na Drugie Mistrzostwa MMA Polska

Dafi fundatorem nagrod na Drugie Mistrzostwa MMA Polska

Dafi fundatorem nagrod na Drugie Mistrzostwa MMA Polska

Marka Dafi została fundatorem nagród dla zawodników walczących podczas Drugich Mistrzostw MMA Polska.

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 30 października. Pakiet nagród dla zawodników zostanie wzbogacony o produkty przygotowane przez marką Dafi.

Dafi jest polską marką, która została stworzona z myślą o produkcji niewielkich, ale skutecznych urządzeń do uzdatniania wody pitnej.

Marka działa na rynku polskim od ponad 30 lat. Od początku kieruje się doświadczeniem, innowacyjnością i wydajnością, co pozwala na opracowanie i opatentowanie licznych autorskich rozwiązań i projektów.

Produkty spod znaku Dafi poprawiają jakość wody, wzbogacają ją w magnez i pozytywnie wpływają na smak potraw, przygotowanych na bazie wody.

Fabryki, gdzie projektowane i produkowane są dzbanki, filtry i butelki mieszczą się w województwie świętokrzyskim – w Kielcach i Bilczy.

Bezpieczeństwo to dla twórców marki jeden z najważniejszych aspektów, na który zwracają uwagę podczas testów wyrobów gotowych.

Kilkustopniowy system kontroli jakości, w tym laboratoryjny, pozwala zaopatrywać rynek w produkty zdobywające zaufanie i wiarygodność coraz szerszej grupy odbiorców.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author