Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy warto typować w zakładach bukmacherskich ETOTO?

ETOTO to legalny bukmacher, który oferuje zakłady bukmacherskie od 2011 roku. Choć działał na długo przed ustawą hazardową z 2017 roku to dopiero od niedawna zaczął wprowadzać poważne zmiany. Wpływ na to miała z pewnością zmiana prawa, dzięki której obecnie możemy zawierać zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Wydaje się, że dopiero wtedy ETOTO zaczął na poważnie podchodzić do swoich potencjalnych klientów zmieniając znacząco szatę graficzną swojej strony internetowej, wprowadzając więcej zakładów i przede wszystkim oferując bonus na start.

Nie da się ukryć, że ich oferta skierowana jest głównie dla graczy rekreacyjnych. Dlatego jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem spotkań sportowych warto dowiedzieć się nieco więcej na temat tego bukmachera. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje jakie warto znać przed zarejestrowaniem nowego konta. Nie masz jeszcze konta w Etoto? Zarejestruj się, klikając w TEN link i odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu

Kto jest ambasadorem ETOTO?

Być może dla niektórych to mało ważne, ale ambasadorzy bukmacherów potrafią znacząco przekonać nas do skorzystania właśnie z tej, a nie innej oferty. Poza tym im „większe” nazwiska, tym mamy większa pewność, że dany legalny bukmacher jest godny naszego zaufania.

ETOTO reprezentują polscy czołowi polscy dziennikarze sportowi. A są to:

 • Tomasz Smokowski;
 • Mateusz Borek;
 • Roman Kotłoń;
 • Michał Pol;
 • Tomasz Hajto.

Zalety i wady bukmachera ETOTO?

Przejdźmy teraz do nieco konkretniejszych kwestii, które interesują każdego typera. Z pewnością interesuje nas zestawienie jakim są mocne i słabe strony ETOTO. Dzięki temu szybko możemy przekalkulować czy warto inwestować swój czas w rejestrację konta na stronie internetowej. Zatem zaczynajmy!

Zalety ETOTO:

 • legalny bukmacher dostępny w języku polskim;
 • możliwość obstawiania w punktach stacjonarnych i na stronie internetowej;
 • ciekawe promocje, które mogą nas zwolnić z 12% podatku;
 • szybkie wypłaty;
 • czat dla klientów;
 • szeroka oferta zakładów;
 • możliwość obstawiania zakładów na żywo;
 • dostępna aplikacja mobilna;
 • możliwość skorzystania z opcji cash-out.

Wady ETOTO:

 • podatek 12%;
 • mała ilość punktów naziemnych;
 • brak natychmiastowej aktualizacji kwoty obrotu.

Aktualne bonusy i promocje w ETOTO

Bonusy i promocje u bukmacherów to jedna z najważniejszych informacji. Są bowiem gracze, którzy bazują tylko i wyłącznie na obrocie bonusem na start. Jednak ETOTO oferuje nie tylko bonus na start dla nowych graczy. W zakładce „promocje” znajdziemy o wiele więcej ciekawych promocji. Oto one:

 1. Bonus na start – bonus powitalny wynosi 200% do 1040 złotych. ETOTO chwali się, iż oferuje najlepszy bonus na start. Faktycznie ta kwota może robić wrażenie, a już tym bardziej na początkujących typerach. Nie zapominajmy jednak, by dokładnie przeczytać regulamin bonusu. Już na samym starcie okazuje się, że nasz gratis rozłożony jest na kilka etapów;
 2. WeekendoGranie – wielu graczy może pozwolić sobie na grę tylko w weekendy. Wtedy to warto wybrać ETOTO, gdyż właśnie w tym czasie oferuje ciekawą promocję. Wystarczy, że od piątku do niedzieli postawimy co najmniej 3 zakłady po min 50 złotych (min. kurs @1, 50, a dla AKO min. @1, 20 dla jednego wydarzenia). Końcowy wynik kupony jest tak naprawdę nieważny – może być on wygrany lub przegrany. Niezależnie od tego wyniku, ale spełniając podane wytyczne możemy otrzymać 40 złotych w środkach bonusowych;
 3. TOP 3 – ETOTO wybiera każdego tygodnia 3 spotkania sportowe na żywo, które możemy obstawiać 1X2 – wygrana/remis/porażka gospodarzy. Możemy obstawić podany zakład za co najmniej 100 złotych i w razie negatywnego wyniku możemy otrzymać freebet 50 złotych. Kiedy można go odebrać? Zaraz po rozstrzygnięciu kuponu pojawi się nam okno pop-up. Po kliknięciu „ZATWIERDŹ” otrzymamy w przeciągu kilkunastu sekund nasz freebet;
 4. E-granie – interesują Cię e-sporty? Świetnie! ETOTO ma również ciekawą ofertę na tę dyscyplinę. Wystarczy, że postawisz zakład pojedynczy na e-sport za min. 50 złotych. W przypadku przegranej możesz liczyć na bonus 50% stawki do max 40 złotych;
 5. Kornery – obstawianie rzutów różnych to w piłce nożnej dość popularny zakład. Jeśli grasz na sumę rzutów rożnych postaw zakład za min. 50 złotych. Przegrałeś? Spokojnie. Od ETOTO otrzymasz freebet 25 złotych;
 6. Mniej/Więcej – prócz rzutów rożnych jeszcze częściej obstawiamy ilość goli w meczu. I właśnie tego dotyczy kolejna promocja ETOTO. Wystarczy, że obstawisz przedmeczowo pojedynczy zakład za min. 50 złotych. Jakie rynki są brane pod uwagę? Suma goli, suma goli w pierwszej połowie, suma goli w drugiej połowie, suma goli drużyny (wszystko – mniej/więcej). Jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 25 złotych;
 7. Nocne granie – lubisz obstawiać zakłady na sporty rozgrywane za wielką wodą? Zatem ta promocja jest dla Ciebie! Obstawiając na żywo za min. 100 złotych na NFL, NHL, MLS, MLB lub NBA możesz w razie niepowodzenia otrzymać freebet 50 złotych.

UWAGA: wszystkie powyższe promocje (2-7) są aktywne dla wszystkich aktywnych typerów, którzy dokonali co najmniej 2 wpłat. Co więcej, by skorzystać z owych promocji należy się do nich wcześniej zapisać. Poza tym warto wiedzieć, że z każdej z nich możemy skorzystać raz w tygodniu. To bez wątpienia najważniejsze informacje, które warto znać, by uniknąć niemiłych sytuacji. Poza tym poleca się dokładnie przeczytać regulamin danej promocji.

ETOTO opinie – warto czy nie warto?

Zmiana prawa z pewnością pomogła ETOTO uzyskać większy ruch na stronie internetowej, a już z pewnością zyski. Niestety od powstania nie posiadał zbyt bogatej oferty, a promocje były bardzo ubogie. Dzisiaj mówimy jednak o ETOTO zupełnie zmienionym. Mimo to jest to niszowy bukmacher, który oferuje mało konkurencyjne kursy.

Tym czym może nas do siebie przekonać to z pewnością ciekawe promocje. Z każdej z nich możemy skorzystać co tydzień i nadrobić dzięki nim straty.
Na ich korzyść działa także pozyskanie ambasadorów wysokiej klasy. Po zmianie szaty graficznej strony internetowej, dodaniu zakładów na żywo i poprawieniu oferty zakładów ETOTO z pewnością stało się bardziej rozpoznawalną marką.

Nie da się jednak ominąć faktu, że jest to legalny bukmacher skierowany głównie do graczy rekreacyjnych. By grać tu na dłuższą metę nie powinniśmy obstawiać zakładów za więcej niżeli 200 złotych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).