Czytasz: Czy rodzina Lewandowskich się powiększy?

Czy rodzina Lewandowskich się powiększy?

Ania Lewandowska udzieliła pierwszego po porodzie wywiadu.

Anna Lewandowska w zasadzie wywiadów nie udziela, ale Kindze Rusin nie odmówiła. Mogliśmy więc zobaczyć ją w "Dzień Dobry Wakacje" na antenie TVN. Pierwszy po porodzie wywiad słynnej trenerki i żony Roberta Lewandowskiego przyciągnął przed telewizory tłumy i odbił się szerokim echem w całym interecie.

Klara Lewandowska i #tatagol!

Opowieści o rodzinnym życiu i małej Klarze są na ustach wszystkich. Ci, którzy widzą, jak wychowywanie dziecka służy Ani i Robertowi Lewandowskim, zadają teraz pytanie: Czy rodzina Lewandowskich się powiększy?

Anna Lewandowska nie kryła, że bycie mamą sprawia jej przyjemność. Powiedziała, że sami z Robertem wychowują Klarę, choć naturalnie, jak w wielu polskich rodzinach, także oni mogą liczyć na pomoc babć, a  prababcia robi nawet małej buciki na drutach. Mała Klara chodzi z Anią na mecze i potrafi już wołać : "Tata, gol!"

Najważniejsze pytanie, jakie padło ze strony Kingi Rusin dotyczyło tego, czy chcą z Robertem mieć wkrótce kolejne dziecko. Czy rodzina Lewandowskich się powiększy?

 - Myślę, że na pewno. Skupiamy się na teraz na Klaruni, ale nie wykluczamy. Zobaczymy, co przyniesie los, co da Bóg - powiedziała Ania Lewandowska.

 

Czytaj więcej