Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Dominik Hasek będzie kandydował na urząd prezydenta Czech w najbliższych wyborach?

Urząd prezydenta piastuje w Czechach już drugą kadencję Milos Zeman. Nie będzie mógł zabiegać o reelekcję, a spekulacje mówią nawet o tym, że jego druga kadencja może trwać krócej niż pięć lat.

Dominik Hasek to legendarny bramkarz hokejowym, który zapisał się złotymi zgłoskami historii czeskiego sportu. 54-latek prywatnie interesuje się polityką i działa społecznie. Ostatnio nawet przyznał, że… nie wyklucza startu w wyborach prezydenckich swojego kraju!

Lubie robić rzeczy z rozwagą i odpowiedzialnością. Nie mam wątpliwości, że mówiąc o prezydenturze, mówimy o bardzo poważnych sprawach. Musiałbym poczynić znakomite przygotowanie, a prezydent to ktoś, kto musi mieć wiele innych cech – przyznał Hasek.

Największymi sukcesami w karierze Haska są złoty medal olimpijski w 1998 roku z reprezentacją Czech w Nagano, brązowy w 2006 roku w Turynie, a także dwukrotne zdobycie Pucharu Stanleya. Sześciokrotnie był uznawany za najlepszego bramkarza najlepszej ligi świata (nagroda Veziny). Dwa razy uznawano go najbardziej wartościowym zawodnikiem sezonu (Hart Memorial Trophy).

Jak sądzicie, czy Hasek będzie kandydował na urząd prezydenta Czech w najbliższych wyborach? Czy były hokeista ma szansę zostać prezydentem Czech? Szeroką ofertę zakładów wzajemnych zapewnia bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów: BETFAN

Czy Dominik Hasek będzie kandydował na urząd prezydenta Czech w najbliższych wyborach?

  • Tak – kurs 1.50
  • Nie – kurs 2.25

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024