Czytasz: Częstochowa: Policja szuka zboczeńca, który napada na kobiety

Częstochowa: Policja szuka zboczeńca, który napada na kobiety

Publikujemy portret pamięciowy.

Pod koniec listopada w częstochowskiej dzielnicy Parkitka doszło do ataku na młodą kobietę. Jak ustalili śledczy, pokrzywdzona wsiadła do autobusu w centrum miasta, a wysiadła nieopodal szpitala im. Najświętszej Maryi Panny. Razem z nią wysiadł młody mężczyzna, który dokonał ataku. Sprawca usiłował doprowadzić pokrzywdzoną do innej czynności seksualnej. Na szczęście został spłoszony, a kobieta nie doznała żadnych obrażeń.

Zobacz portrety pamięciowe:

Kilka dni temu do podobnego zdarzenia doszło w dzielnicy Gnaszyn. Tam również młoda kobieta, po wyjściu z autobusu została zaatakowana przez jadącego z nią wcześniej sprawcę, który tak jak w poprzednio, został spłoszony. I w tym przypadku atak miał charakter seksualny. Można przypuszczać, że obu ataków dokonał ten sam mężczyzna. Niestety autobusy, którym jechały kobiety, nie miały monitoringu.

Publikujemy też portrety pamięciowe sprawcy (lub sprawców), licząc na Państwa pomoc.

Wszystkie osoby mające istotne dla sprawy informacje, prosimy o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, o kontakt pod numerem telefonu: 34 369-12-55, 997 lub o zgłaszanie się do najbliższej jednostki policji. Zapewniamy anonimowość.