Czytasz: Czekamy na Wasze zdjęcia z Sylwestra!

Czekamy na Wasze zdjęcia z Sylwestra!

Które miasto będzie się najlepiej bawić podczas Sylwestra? Podzielcie się z nami swoją radością. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Rok 2017 dobiega końca. Za kilka chwil wyruszymy na wielką sylwestrową zabawę. Każdy z nas pomysł na wejście w Nowy Rok ma jednak inny. Zabawa na balowej sali, Sylwester w teatrze, domówka ze znajomymi czy leniwy wieczór przed telewizorem. Sposobów na spędzenie tej wyjątkowej nocy jest bez liku.

 

Od kilku lat jednak coraz chętniej spędzamy Sylwestra pod chmurką. W naszym regionie największy Sylwester 2018 odbędzie się oczywiście pod katowickim Spodkiem.

Program Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, czyli Sylwestra z Polsatem w Katowicach zapowiada się fantastycznie. Gwiazdą imprezy będzie Alvaro Soler.

Wystąpią także takie gwiazdy jak: Ewa Farna, Vengaboys, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Sebastian Riedel i Cree, Frele, Danzel, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Boys, Weekend, Łobuzy, Mesajah, Piękni i Młodzi, MIG iLong&Junior.

Zobacz: sylwester z polsatem 2017/2018

Zabawę sylwestrową swoim mieszkańcom zorganizowały m.in. miasta: Będzin, Częstochowa, Sosnowiec i Ustroń. Które miasto będzie bawić się najlepiej? Gdzie będzie najcieplej? Gdzie pojawią się największe emocje?

Zobacz: Sylwester w wielkim mieście. gdzie się bawić?

Drodzy nasi Czytelnicy, pokażcie nam, jak się bawicie. Czekamy na Wasze zdjęcia przez całą sylwestrową noc. Chcemy z nich utworzyć pamiątkową galerię Sylwester 2017/2018. Możecie je wysyłać na kontakt@silesion.pl, wkleić w komentarz pod tekstem lub na naszym Facebooku.

Przede wszystkim: Dobrej zabawy i Do Siego Roku!

Czytaj więcej

 

 

 

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu Biedroń górnikom się nie podlizuje. Zapowiada likwidację górnictwa

Robert Biedroń stawia sprawę jasno. Do 2035 roku zlikwiduje wszystkie kopalnie węglowe w Polsce.

News
2 godzin temu Metropolia chce powołać Fundusz Noblowski. W budżecie nawet 4 mln zł.

Światowej klasy naukowcy i laureaci nagrody Nobla będą prowadzić zajęcia dla studentów uczelni na terenie metropolii.

News
3 godzin temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
7 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
7 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
7 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.