Czytasz: Moto Noc z wyjątkowymi rabatami

Moto Noc z wyjątkowymi rabatami

To dobra okazja, by poznać ofertę i zamówić samochód z wyjątkowym rabatem.

To dobra okazja, by poznać ofertę i zamówić samochód z wyjątkowym rabatem.

- W piątek 13 lipca nasz salon będzie otwarty od godz. 8 aż do godz. 24. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapraszamy na to wydarzenie w wyjątkowej oprawie - mówi Małgorzata Żelichowska, dyrektor ds. handlu Auto-Zięba.

Moto Noc odbędzie się w luźnej atmosferze, której sprzyjać będzie strefa chilloutu. To dobra okazja, by zamówić samochód naszych marzeń z wyjątkowym rabatem i... prezentem, bowiem każdy klient przy zakupie otrzyma w prezencie walizkę, niezbędną podczas wakacyjnych wojaży.

Podczas Moto Nocy będzie można zapoznać się z szeroką ofertą samochodów Renault i Dacia oraz zamówić wybrany samochód z dodatkowym rabatem, dostępnym tylko w tym dniu. Oczywiście odbędą się również jazdy testowe. Do dyspozycji jest wiele modeli zarówno Renault i Dacia,

- Szczegóły oferty Moto Nocy uzyskamy u sprzedawców podczas Moto Nocy - wyjaśnia dyrektor Małgorzata Żelichowska, aby nie zdradzać detali.

Na Moto Noc nie obowiązują żadne wejściówki - wystarczy przyjść 13 lipca między godziną 18 a 24 do salonu Auto-Zięba przy ul. Kościuszki 257 w Katowicach.

Auto-Zięba dysponuje szeroką gamą samochodów Renault oraz Dacia w wielu wersjach silnikowych i wariantach wyposażenia. Wśród nich warto wspomnieć o nowości - Dacii Duster, która cieszy się bardzo dużą popularnością. To rodzinny SUV unowocześniony zarówno pod kątem technologii, jak i designu.

Auto-Zięba proponuje klientom atrakcyjne formy finansowania, dopasowane do potrzeb - od kredytu przez najem po leasing, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do działu samochodów używanych – gdzie można zostawić swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu. Ponadto salon oferuje wykupienie przedłużonej gwarancji zarówno na nowe, jak i używane samochody.

W salonie samochód dla siebie znajdą nie tylko klienci indywidualni, bowiem Auto-Zięba ma odrębny dział obsługi klienta instytucjonalnego, w którym znajdziemy samochody dostawcze z atrakcyjną ofertą finansową i ubezpieczeniową.

- Zapewniamy też kompleksową obsługę posprzedażową - zarówno serwisową jak i blacharsko-lakierniczą - dodaje Małgorzata Żelichowska.

Na klientów zainteresowanych serwisem swojego auta również czekamy 13 lipca do północy polecając ofertę kontroli letniej w świetnej cenie.

Warto odwiedzić salon Auto-Zięba, nie tylko 13 lipca, ale tę noc polecamy szczególnie!!