Silesion.PL

serwis informacyjny

Czechy: Sędzia piłkarski prowadził mecz kompletnie pijany

W Czechach rozegrano mecz juniorów pomiędzy zespołami z miejscowości Beroun oraz Slany. Sędzia liniowy podczas spotkania próbował sprintować na równi z kontratakującym zespołem, jednak jego bieg zakończył się upadkiem na murawę.

Wstał, jednak po chwili ponownie upadł. Całe zdarzenie nagrał jeden z widzów, obecnych na trybunach. Po kilku minutach, porządkowi postanowili zakończyć tę farsę i ściągnąć go z boiska.

Zachowanie sędziego Milana Šefary jest całkowicie niedopuszczalne. W imieniu Komitetu Sędziów Regionalnego Związku Piłki Nożnej Czech Środkowych (SKFS) mogę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie jego dalszego udziału w zawodach SKFS. Nie ma usprawiedliwienia ani łagodzących okoliczności jego postępowania i zachowania ”- powiedział Pavel Mareš, przewodniczący czesckiego Centralnego Komitetu Sędziów

https://www.facebook.com/krajskyfotbal/posts/2361700404043717

W niedzielę Centralny Czeski Związek Piłki Nożnej potwierdził na swoim profilu na Facebooku, że wszcznie postępowanie dyscyplinarne ze Šefarą. „Zawiesza delegację w oczekiwaniu na werdykt. SKFS uważa zachowanie sędziego za niedopuszczalne i surowo karze takie ekscesy ”- napisał zarząd związku

Incydent z pijanym sędzią na czeskim meczu piłki nożnej nie jest wyjątkowy. W maju 2016 roku Marek Pilný i Jiří Jech upili się przed meczem ligowym pomiędzy Příbram i Slavią. Pilný jako czwarty sędzia komicznie naśladował ruch asystenta sędziego i sędziego bramkowego Jecha, oddał też mocz bezpośrednio na boisko przed sztandarami sponsorów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023