Czytasz: Ćwiczymy na Stadionie z Miss Polonią!

Ćwiczymy na Stadionie z Miss Polonią!

W sobotę potrenujemy z Agatą Biernat, zeszłoroczną Miss Polonią. Można się jeszcze zapisywać na trening!

Stadion Śląski, Urząd Marszałkowski i Silesion.pl zapraszają na piątą odsłonę akcji "Śląskie trenuje na Śląskim". Zaczęło się od polityków, którzy ćwiczyli pod czujnym okiem Joanny Jóźwik. Potem trenerami byli energetyczny góral z Zakopanego, Daniel Kuczaj, utalentowany aktor, Mikołaj Roznerski oraz Fit Matka Wariatka, czyli Joanna Kajstura z Pszczyny.

Piąty trening poprowadzi Agata Biernat. Jest piękna i wysportowana - to instruktorka fitness, tancerka i modelka, a także zeszłoroczna Miss Polonia. W 2009 roku startowała już w wyborach Miss Polonia, zdobywając drugie miejsce i tytuł pierwszej Wicemiss. 26 listopada 2017 wygrała finał wyborów Miss Polonia 2017. W tym roku będzie reprezentować Polskę na wyborach Miss Universe. 

Kto chciałby wziąć udział w treningu? Można się jeszcze zapisywać! Wystarczy wysłać mejla na adres slaskietrenuje@silesion.pl, z dopiskiem „Trening z Agatą Biernat”.

Ćwiczenia rozpoczną się w sobotę o godz. 10 na Stadionie Śląskim. Bramy otwieramy o godz. 9:30. Prosimy uczestników, aby zgromadzili się przy bramce nr 8. Koniecznie weźcie ze sobą dokument tożsamości.

Co jeszcze ze sobą zabrać? Potrzebne będą wygodne buty, sportowe ubrania – dobrze mieć ze sobą bluzę i wodę mineralną.

Lepiej nie bierzcie ze sobą cennych rzeczy, bo organizator nie ponosi odpowiedzialności za waszą własność. Ze zgłoszeń wiemy, że aż kipi z was sportowa energia. Zatem parking raczej nie będzie potrzebny? Dla tych, którzy mimo wszystko wybiorą samochód, żeby dotrzeć na trening, informujemy, że bezpłatny parking znajdziecie przy AKSie. Po pobraniu biletu można zaparkować na terenie Parku Śląskiego. Ten wariant wiąże się jednak z opłatą przy wyjeździe.

Razem z nami na Stadionie spotkacie specjalistów ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Będzie można zrobić pomiar masy ciała, uzyskać informację o programie „misja dieta” i zapoznać się z ofertą badań laboratoryjnych w placówkach na Śląsku. Do zobaczenia!

Czytaj więcej