Czytasz: Sylwester w wielkim mieście? Zobaczcie gdzie się bawić

Sylwester w wielkim mieście? Zobaczcie gdzie się bawić

Sprawdziliśmy, jak ten wyjątkowy wieczór organizują miasta w naszym regionie.

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim jedyna taka w roku zabawa sylwestrowa. Co robić i gdzie się wybrać? Miasta w naszym regionie i nie tylko przygotowały szeroką ofertę na ten dzień. Prześcigają się na gwiazdy. Najgłośniej będzie w Katowicach, gdzie na scenie przed Spodkiem królować będzie hiszpański gwiazdor Alvaro Soler. Co dalej?

Sylwestrowe paznokcie. Poradniki i tutoriale

Sylwester 2017/2018 w Katowicach

Nowy Rok 2017 powitało pod Spodkiem 50 tys. osób. W minionego sylwestra bawiliśmy się z Bajmem, Michałem Wiśniewskim, Feel i Thomasem Andersem z Modern Talking. Gwiazdą tegorocznej imprezy ma być bowiem Alvaro Soler, autor takich hitów jak „Animal”, „El mismo Sol” i „Agosto”. Jego utwór „Sofia” ma prawie pół miliarda wyświetleń na You Tube! 

Na scenie wystąpią również Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak oraz zespoły Boys, Enej oraz Vengaboys. Kompletna lista artystów nie jest jeszcze znana. 

Najlepsze fryzury na sylwestra i karnawał!

Makijaż sylwestrowy krok po kroku

sylwester 2017/2018 w Sosnowcu

Impreza rozpocznie się o 22. Gwiazdą wieczoru w Sosnowcu będzie zespół Feel.  O dobre brzmienie zadba DJ Wikar, a na sosnowieckiej scenie wystąpi tutejszy Silver Dance. Na osłodę sylwestrowi w stolicy Zagłębia towarzyszył będzie – równie ciekawy jak zapowiedział magistrat – pokaz laserów. W sylwestrową noc pod sosnowiecki urząd miasta zawiozą nas (a potem odwiozą) bezpłatne autobusy. Będą miały swoją bazę pod dworcem kolejowym w centrum miasta.

W co ubrać się na imprezę sylwestrową?

 

 Sylwester 2017/2018 w Gliwicach

Impreza startuje o 21 na Placu Krakowskim w Gliwicach. Nowy Rok przywitamy z popularnym zespołem Big Cyc, twórcami piosenek takich tak : ,,Makumba" czy ,,Ballady o smutnym skinie". W świetny nastrój wprowadzi nas również pokaz sztucznych ogni. 

 A co w innych, dużych miastach?

sylwester 2017/2017 w Zakopanem

Sylwester z dwójką będzie bardzo zróżnicowany. Na scenie zobaczymy gwiazdy z różnych pokoleń i typów muzycznych. Zagrają: Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Zenek Martyniuk, Margaret, Bayer Full, Red Lips, Wanda Kwietniewska, Kombi, Marta Gałuszewska i Sławomir Zapała. 

 

Sylwester 2017/2018 w warszawie

Co słychać w stolicy? Koncert odbędzie się na Placu Bankowym. Warszawiacy będą mieli okazję, by przywitać Nowy Rok przy muzyce największych gwiazd. Na sylwestrze TVN w Warszawie zagrają m.in. Kayah, Blue Cafe czy duet Bracia.

 

SYLWESTER 2017/2018 W KRAKOWIE

Sceny do zabawy będą cztery. Na Rynku Głównym będą rządzić kobiety, w Tauron Arenie Kraków hip-hop, na Rynku Podgórskim L.U.C., a w Nowej Hucie swing. Wszystkie imprezy rozpoczną się punktualnie o 21. Na Rynku Głównym wystąpi Kasia Moś, Bovska, a gwiazdą wieczoru będzie Natalia Nykiel. Zabawę zakończy występ Olivii. 

SYLWESTER 2017/2018 WE WROCŁAWIU

 Za oprawę artystyczną sylwestrowego wieczoru odpowiadać mają Konrad Imiela, dyrektor Teatru Capitol, oraz Krzysztof Maj, dyrektor biura Wrocław 2016. Wystąpią m.in. Lech Janerka i Afromental. Natalia Sikora zaśpiewa piosenki Janis Joplin. Na scenie pojawi się także Natalia Grosiak, znana z zespołu Mikromusic. Usłyszymy takie piosenki, jak "Sex appeal", "Dziwny jest ten świat" i "Konstytucje". 

 

Czytaj więcej