Silesion.PL

serwis informacyjny

Co to są Zakłady Kardio w zakładach bukmacherskich PZBuk?

Bukmacher PZBuk wprowadził właśnie do swojej oferty Zakłady Kardio

Co to jest zakład Cardio?

Zakłady KARDIO są rodzajem Zakładów na żywo, dostępnym wyłącznie na urządzeniach mobilnych lub przez aplikację mobilną. Dostępne dla spotkań rozgrywanych w regularnym czasie gry (tj. 2×45 minut), zależnie od obstawionego przez uczestnika zdarzenia na następujące przedziały czasowe: następne 30 sekund, 1 minutę, 5 minut i 10 minut.

Jak korzystać z zakładów Kardio?

1) Zaloguj się na swoje konto PZBuk przez aplikację lub stronę mobilną

2) Wybierz opcję Kardio (z małą ikonką kardiogramu) i czas w którym padnie następna bramka

3) Postawiony zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe, każdy z nich to coraz większa wygrana!

Warunki i zasady dotyczące zawierania zakładów “KARDIO”

 1. Zakłady KARDIO są rodzajem Zakładów na żywo, dostępnym wyłącznie na urządzeniach mobilnych lub przez aplikację mobilną.
 2. Zakłady KARDIO są dostępne dla spotkań rozgrywanych w regularnym czasie gry (tj. 2×45 minut), zależnie od obstawionego przez uczestnika zdarzenia na następujące przedziały czasowe: następne 30 sekund, 1 minutę, 5 minut i 10 minut.
 3. Zakład KARDIO na konkretny przedział czasowy zostaje postawiony po naciśnięciu przycisku „Postaw KARDIO”.
 4. Zakłady KARDIO dotyczą tylko i wyłącznie regulaminowego czasu gry (tj. pierwszej połowy do 45 minuty lub w drugiej połowy do 90 minuty).
 5. Zakłady zawarte podczas doliczonego czasu gry, dogrywki lub jakiegokolwiek okresu poza czasem regulaminowym będą uznane za nieważne.
 6. Zakład KARDIO postawiony podczas przerwy w połowie czasu gry zaczyna obowiązywać od początku 46 minuty, czyli od momentu rozpoczęcia w drugiej połowie spotkania.
 7. Zakłady KARDIO są rozliczane jako wygrane w oparciu o pierwszą bramkę zdobytą w okresie, na który zostaną zawarte. Kolejne gole zdobyte podczas wybranego okresu nie będą miały wpływu na rozliczenie.
 8. Zakład KARDIO może zostać częściowo lub w całości zawarty za środki bonusowe – w tym przypadku wszelkie wygrane zostaną rozliczone zgodnie z Regulaminem obowiązującej promocji.
 9. Zakłady KARDIO nie są objęte możliwością dokonania wcześniejszego wycofania zakładu tj. Cash Out.
 10. Zakłady KARDIO są przeprowadzane i rozliczane na podstawie oficjalnych, wiarygodnych źródeł dostawców wydarzeń i statystyk „na żywo”.
 11. Środki z wygranego zakładu KARDIO zostaną dodane na konto gracza nie później niż w ciągu 10 minut od momentu wygranej.
 12. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024