Czytasz: Co się dzieje w weekend? Sprawdź!

Co się dzieje w weekend? Sprawdź!

Wciąż nie masz pomysłu jak spędzić weekend? Sprawdź, co dzieje się na Śląsku!

Disco Attack

Już w najbliższą niedzielę 12 listopada o godzinie 18 rusza Disco Attack z najmocniejszym składem w historii! To najbardziej zaawansowana technicznie impreza Disco Polo w Polsce – najnowsze urządzenia oświetleniowe, rozwiązania akustyczne oraz multimedia.

Na scenie w Spodku wystąpią największe gwiazdy m.in. Zenek Martyniuk & Akcent Polska, Weekend, BOYS, Zespół Mig, Piękni i Młodzi, Power Play, Czadoman i Łobuzy!

Festiwal poprowadzą Agnieszka Kaczorowska, Norbi i… Sławomir!

Bilety już od 59 zł dostępne na oficjalnej stronie Disco Attack. W dniu imprezy (12.11.) kasa biletowa przed wejściem głównym do hali Spodek, będzie czynna od 13:00 do 24:00. Cena biletów w tym dniu (sektory lub płyta): 120,00 zł. Cena biletów VIP: 320,00 zł.

disco-attack

Górska Przygoda 2017

12 listopada po raz czwarty w Wiśle odbędzie się Górska Przygoda, czyli impreza biegowa połączona z zawodami Nordic Walking. Oczywiście liczy się przede wszystkim zabawa z nutką sportowego zacięcia. Trasa biegu będzie liczyć 17 km, z kolei trasa Nordic Walking to 12,5 km.

Start imprezy zaplanowano w Hotelu Podium (tu mieści się biuro zawodów) w Wiśle. Trasa będzie przebiegać przez malowniczy, jesienny krajobraz Beskidów.

Zapisy odbędą się w biurze zawodów 11.11.2017 w godzinach 18-20 oraz 12.11.2017 od 8 do 10. Start biegu o godzinie 11, a Nordic Walkingu o 11:01.

górska-przygoda2017

Święto Hodowców Gołębi Pocztowych

W najbliższą sobotę macie okazję udać się na Święto Gołębi Pocztowych, które ropocznie się o godzinie 9:30 w Galerii Szyb Wilson w Katowicach przy ulicy Oswobodzenia 1. O godzinie 10 odbędzie się forum dyskusyjne „Tajemnice współczesnego lotowania” z udziałem czołowych hodowców świata. A już o 12:30 koncert zespołu Baciary i Mirosława Szołtyska. Natomiast o 14 będzie finał aukcji charytatywnej gołębi na rzecz Fundacji Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski.  

Organizatorzy w godzinach 17-20 zapraszają na wspólną biesiadę przy stole.

Wstęp: cegiełka 10 zł. Całkowity dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski.

święto-gołębi-pocztowych

Tsuru Japan Festival

Tegoroczna edycja Tsuru Japan Festival to niesamowita okazja dla wielbicieli Kraju Kwitnącej Wiśni na ekscytującą podróż do Japonii. Festiwal rozpoczyna się 11 listopada o godzinie 10 i potrwa dwa dni. Impreza odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku przy ulicy Kościuszki 5.

Podczas każdej edycji imprezy ekipa Tsuru przygotowuje dla uczestników moc atrakcji, prelekcji, konkursów. Będzie także szansa na spotkanie niesamowitych gości z Polski i zagranicy. Odbędzie się także konkurs cosplay, w którym uczestnicy mają okazję wygrać rewelacyjne nagrody!

Bilety do nabycia na stronie ramiel.pl

tsuru-japan-festival

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Przed nami XI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Wydarzenie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Mysłowicach przy ulicy Ks. N. Bończyka 32z. Widowisko rozpocznie się już o godzinie 9:30 i potrwa aż do wieczora. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć w akcji profesjonalnych tancerzy, którzy powalczą o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice oraz nagrodę właściciela marki Braks.

Wstęp: dorośli - 25 zł, młodzież szkolna - 15 zł, dzieci do lat 6 – wstęp wolny.

turniej-tańca-towarzyskiego

Czytaj więcej