Czytasz: Co dalej z niebieską torbą?

Co dalej z niebieską torbą?

IKEA uspokaja. Nie będzie żadnych zmian. Nie tym razem.

Internet zalewają informacje o metamorfozie ikeowskiej niebieskiej FRAKTY. Jej miejsce miałby zająć szaro-zielony model. Tak się nie stanie. Polipropylenowa torba będzie wciąż dostępna w sklepach. IKEA nie przewiduje zmian w asortymencie. Wprowadzi natomiast dwa nowe, designerskie modele.

CZYTAJ TAKŻE: Druga IKEA na Śląsku. Inna niż wszystkie

 - Do asortymentu sklepów IKEA równolegle wejdą kolekcje długoterminowe w kooperacji z Hay, a następnie z Colette. Torby Hay pojawią się w sprzedaży w październiku, a te powstałe w ramach współpracy IKEA z Colette prawdopodobnie w 2018 roku - informuje Silesion.pl biuro prasowe sklepu IKEA.

IKEA zapewnia, że niebieska torba nie zniknie ze sklepowych półek. Nowe torby urozmaicą ofertę, ale nie wyprą niebieskiej torby FRAKTA.

Niebieska torba IKEA - Jedyny, Niezastąpiony model 

ikea.com

Ten, kto kiedykolwiek organizował remont lub przeprowadzkę wie, że niebieska torba jest niezbędna. W czasie sesji zdjęciowych korzystają z niej styliści. Pojawia się również na planach zdjęciowych. 71 litrowy worek pomieści wszystko. Na dodatek jest super trwały i przeznaczony do wielokrotnego użytku. Na korzyść FRAKTY przemawia również niska cena. Można ja kupić za jedyne 1,99 zł. Dodatkowo łatwo utrzymać ją w czystości i zajmuje mało miejsca. 

Duża torba to najpopularniejszy wzór, jakie oferuje IKEA. Do czego może służyć? Możliwości są nieograniczone - kosz na śmieci lub doniczka dla roślin. Niezniszczalny materiał może posłużyć do uszycia sukienki, płaszcza i zbroi.

 

Niebieska torba IKEA w akcji. Oto, do czego można ją wykorzystać:

 Zdjęcia: fpiec.pl, dompelenpomyslow.pl

Kolejny wzór torby IKEA

IKEA o nowym modelu informowała już w połowie zeszłego roku. Najnowsza wersja torby FRAKTA ma mieć elegancki wygląd. Nie zobaczymy już niebieskich uchwytów z żółtym napisem. Zastąpią je uszy w kolorze zielonym. Torba wykonana będzie z cienkiej tkaniny. Całość pokryje drobna biało-zielona kratka. Nowy design zaproponowało duńskie biuro projektowe Hay. Jak informuje IKEA, torba trafi do sklepów w październiku tego roku. 

To nie koniec niespodzianek. W 2018 r. obok niebieskiej i szarej torby pojawi się trzeci model. Tym razem biały. Zaprojektowała go Sara Andelman, dyrektor kreatywna francuskiego butiku Colette. Według jej projektu torba będzie biała. Ozdobią ją dwie niebieskie kropki z przodu i dwadzieścia dwie z tyłu. Jeśli jesteście zainteresowani, niebawem będzie można ją nabyć w paryskim butiku projektantki. 

 

Źródło: ikea.com

Czytaj więcej