Czytasz: CINiBA ma już 5 lat!
Co biblioteka przygotowała dla czytelników z okazji swoich urodzin?

27 września 2012 uruchomiono bibliotekę dla czytelników, a 12 października otwarto obiekt. I tak, już od pięciu lat, studenci Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, korzystają z zasobów CINiBA. Piękny budynek zebrał też wiele nagród w tym m.in. Nagrodę Główną w konkursie „Polski Cement w Architekturze”. Decyzją internautów głosujących w plebiscycie ogłoszonym przez ArchDaily tytuł Budynku Roku 2012 otrzymała właśnie katowicka biblioteka.

Co przygotowano z okazji 5 urodzin?

2 października o godz. 11 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędą się obchody 5. urodzin wspólnej książnicy Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W programie uroczystości przewidziano wiele atrakcji, m.in.: quizy z nagrodami, zwiedzanie biblioteki, wręczenie nagród laureatom konkursów: „#LubięCinibę” i „Zostań bibliotekarzem w CINiB-ie na jeden dzień”, warsztaty pt. „Joga z książką”, a także poczęstunek urodzinowym tortem.

PROGRAM

11.00 – powitanie gości; rozstrzygnięcia konkursów i wręczenie nagród laureatom; poczęstunek.

12.00 – warsztaty „Joga z książką” – zapraszamy wszystkich zainteresowanych na poziom 1 (trzeba mieć ze sobą maty do ćwiczeń)

Zwiedzanie biblioteki będzie rozpoczynać się w Holu Głównym, w następujących godzinach: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00.

Czytaj więcej