Czytasz: Ciężarówki Coca-Coli w Oświęcimiu 2017

Ciężarówki Coca-Coli w Oświęcimiu 2017

31 miast na trasie tegorocznego przejazdu świątecznych ciężarówek. Także Oświęcim.

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany - kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt. Oto kultowe ciężarówki Coca-Cola.

Ciężarówki Coca-Cola 2017 TRASA, DATY, MIASTA

Marka na dedykowanej stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl oraz swoich kanałach społecznościowych opublikowała szczegółowy rozkład tegorocznej ogólnopolskiej trasy ich przejazdu. 1 grudnia w drogę znów wyjechał współczesny konwój św. Mikołaja. Coca-Cola ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki Coca-Coli. Konwój dotrze do 31 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca.

Ciężarówki Coca-Coli w Oświęcimiu 2017

Ciężarówki Coca-Coli w grudniu 2017 pojawią się również w miastach woj. śląskiego, będą także w Oświęcimiu, czyli tuż za "miedzą". Coca-Cola w Oświęcimiu rozstawi swoją ciężarówkę 19 grudnia. Na Rynku Głównym miłośnicy Coca-Coli będą świętować w godzinach popołudniowych, od 3 do 8. Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zatrzyma się w Oświęcimiu i przywiezie ze sobą mnóstwo atrakcji.

Coca-Cola w Oświęcimiu zaoferuje:

- Personalizację puszek Coca-Cola
- Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem
- Wirtualną przejażdżkę saniami Św. Mikołaja
- Gifbudkę
- Fabrykę upominków i ozdób świątecznych
- Konkursy, gry i zabawy

Coca-Cola zaprasza do Oświęcimia we wtorek 19 grudnia, a na Facebooku już teraz na profilu "Oświęcim - Świąteczna Ciężarówka Coca-Cola!". Obecnie swój udział w imprezie potwierdziło 1,7 tys. osób. Kolejne 5,9 tys. osób jest zainteresowanych zobaczeniem ciężarówek Coca-Coli w Oświęcimiu tego dnia.

Więcej informacji o tegorocznej trasie ciężarówek Coca-Cola w Polsce na oficjalnej stronie www.ciezarowkicocacola.pl.

Czytaj więcej