Czytasz: Uwaga na remont na DK86. Zamkną pasy

Uwaga na remont na DK86. Zamkną pasy

Kolejna zmiana w ruchu miała rozpocząć się dziś, ale roboty zostały przesunięte. Naprawa wiaduktu na wysokości Murcek trwa od czerwca.

Prace na tym odcinku zaczęły się 12 czerwca. Od tego momentu kierowcy muszą uważać i liczyć się z utrudnieniami. W pierwszej fazie zamknięto wewnętrzne pasy ruchu na ul. Kołodzieja w rejonie remontowanego wiaduktu.

 Dzisiaj ponownie miała zostać zmieniona organizacja ruchu. Jednak zmiany zostaną wprowadzone dopiero w poniedziałek.

Nie tak jak wcześniej zapowiadano. Miejski Zarząd Ulic i Mostów tłumaczy, że drobne przesunięcie spowodowane jest złą pogodą.

CZYTAJ TAKŻE: CIERPLIWOŚCI! TUTAJ KORKI AŻ DO 30 LISTOPADA!

Co się zmieni? Już dziś wszystkie maszyny będą przenoszone na drugą stronę drogi, ale przez cały weekend kierowcy będą jeździć tak samo jak do tej pory. Organizacja ruchu zmieni się w poniedziałek. 

Od poniedziałku (18 września) zamknięta będzie północna jezdnia pod wiaduktem w kierunku Bielska-Białej. Ruch w obie strony ma odbywać się jezdnią południową. Taka sytuacja będzie do końca remontu. 

Utrudnienia miały trwać do 30 listopada. Jednak jest dobra wiadomość. Jak informuje nas MZUiM, remont powinien zakończyć się wcześniej. 

Czytaj więcej