Silesion.PL

serwis informacyjny

Chuligan Górnika Wałbrzych, pogromca królów ulicznych walk KOTS na gali GROMDA 15

Czas na pierwszą krew. RAMBO wchodzi do gry!

Chuligan Górnika Wałbrzych. Polski Tom Hardy, który rozgromił ulicznych królów walk bez zasad KOTS. Inwestor w nieruchomosci oraz fascynat czystej przemocy i podziemnej rąbanki na gołe piąchy… do ostatniej kropli krwi. Czas na turniej GROMDA 15.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA.
1.12.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv
Bilety dostępne na stronie eBilet.pl

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

GROMDA #GROMDA15 #bareknuckle

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.

Rodzinny gość, pracowity chłop czy życiowy fascynat dobrego wpierdolu. Faceci, którzy lubią dostać po mordzie i wyładować adrenalinę w męski sposób.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023