Czytasz: Chciał odzyskać byłą dziewczynę, dlatego... podrzucił narkotyki jej nowemu partnerowi

Chciał odzyskać byłą dziewczynę, dlatego... podrzucił narkotyki jej nowemu partnerowi

"W miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone"... najwyraźniej 30-latek zbyt dosadnie zinterpretował słowa tego cytatu.

30-letni mieszkaniec Siewierza kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją partnerką. Pomimo rozstania, nie przestał jednak darzyć kobiety uczuciem. Mężczyzna postanowił „pozbyć się” jej nowego partnera.

Nie licząc się z ewentualnymi konsekwencjami, zdobył woreczek z zawartością sporej ilości amfetaminy, a następnie udał się w pobliże domu byłej partnerki. Po przyjeździe 36-letniego dąbrowianina, obecnego partnera kobiety, podrzucił woreczek do jego samochodu. Następnie zadzwonił na policję z informacją o tym, że... 36-latek jest dilerem narkotykowym i aktualnie posiada w swoim pojeździe zakazane substancje.

Siewierscy policjanci, którzy ujawnili narkotyki w samochodzie mężczyzny, szybko zauważyli jednak wiele nieścisłości w tej sprawie. Samo zaskoczenie podejrzewanego również było bardzo wymowne. Analizując dokładnie wszystkie dane i fakty, kryminalni dotarli do byłego partnera 30-letniej mieszkanki Siewierza. Dalsze czynności z jego udziałem potwierdziły, że to on stoi za fałszywym oskarżeniem 36-latka. Mężczyzna przyznał się już do zarzutów. Za posiadanie narkotyków oraz fałszywe oskarżenie i preparowanie dowodów grozi mu 3 lata więzienia.