Czytasz: Castorama zrobi Sosnowcowi niezwykły prezent. Jaki?

Castorama zrobi Sosnowcowi niezwykły prezent. Jaki?

Będzie na bogato. Bo choć to sieciówka obchodzi urodziny, prezent dać chce swojemu gospodarzowi. - Sosnowiczanie z niego skorzystają – podkreślają przedstawiciele solenizanta.

Właśnie obchodzi swoje 20-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji zarząd Castoramy zdecydował: - Naszykujemy prezenty dla miast, w których są nasze sklepy -. Jeden z nich kilka lat temu zbudowano w Sosnowcu. Tuż pod Makro, przy DK94.

Do wyboru, do koloru

Będzie na bogato! W dodatku sosnowiczanie prezent dla siebie wybrać mogą sobie sami. Propozycje są trzy. Jakie konkretnie? Po ustaleniach sklepu z magistratem, Castorama zaproponowała wykończenie pomieszczeń w sosnowieckim hospicjum (to jest właśnie w budowie), urządzenie ogrodu społecznego przy Teatrze Zagłębia (zielonej przestrzeni, która ma być miejscem dla ogrodnictwa, relaksu i działań kulturalnych) lub budowę rowerowych stacje naprawczych, które sklep zamontuje pod budynkiem urzędu miasta (w 10 takich małych warsztatach, będzie można samemu naprawić swój rower).

Wielka urodzinowa feta

Co wybiorą mieszkańcy? Trudno powiedzieć, wyniki głosowania na jeden z projektów znane będą już 12 sierpnia. Castorama przekaże je podczas urodzinowego festynu, na który zaprasza do Parku Sieleckiego. Imprezę poprowadzi Irek Bieleninik, a wspierać go będzie Kasia Ogórek. Nie zabraknie pokazów, konkursów oraz koncertów. - To akcja „Razem damy radę”. Dziękujemy w niej naszym miastom-gospodarzom – mówią przedstawiciele solenizanta.

Głosować na projekt można na www.sosnowiec.pl (w zakładce aktualności) lub na www. razemdamyrade.castorama.pl w zakładce inicjatywy.

Czytaj więcej