Czytasz: Byliśmy na budowie Gemini Park Tychy

Byliśmy na budowie Gemini Park Tychy

Zbaczacie zdjęcia i poznajcie najemców sklepu.

Od ponad roku w Tychach przy głównej drodze łączącej północ z południem Polski wyrasta pierwsza w mieście galeria handlowa. To ostanie duże miasto w aglomeracji, które nie ma swojej galerii. Tyszanie z niecierpliwością czekają na otwarcie Gemini Park. I choć przed dwoma laty zapowiadano, że jako pierwsza powstanie tu galeria CH Skałka, jej budowa do dziś się nie rozpoczęła.

Gemini Park rośnie za to w oczach. W galerii o powierzchni 36 tys. mkw. znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane zagraniczne marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Bogata ma być też oferta rozrywkowa oraz część usługowa i gastronomiczna.

Gemini ma też Bielsko-Biała

W naszym województwie to drugi tego typu obiekt. Od kilku lat galeria handlowa Gemini Park działa już w Bielsku-Białej. Holding posiada swoją galerię również w Tarnowie.

Co będzie oferować tyska Gemini PARK?

- Oferta handlowa Gemini Park Tychy będzie zróżnicowana i pozwoli na zaspokojenie potrzeb zakupowych nawet najbardziej wymagających klientów – zapowiada Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding.

Wśród najemców tyskiej galerii znajdą się m.in. Piotr i Paweł, H&M, CCC, Deichmann, Smyk, RTV Euro AGD, Martes Sport, 4F, Diverse, Jysk, Empik, Vistula, Wólczanka, Lavard, Triumph, Ochnik, Briju, Świat Książki, Kolporter, Swiss, W.Kruk, Time Trend, Rossmann, Hebe, KiK.

- Nasi główni najemcy modowi, przy wspólnej efektywnej pracy zostali rozlokowani na pasażach, w ten sposób, by stworzyć dwa równoległe atrakcyjne pasaże. Pasaż północny jest sportowo-rozrywkowy, a pasaż południowy jest dedykowany modzie – mówi Słuchocki.

- Zależy nam na zapewnieniu płynnego ruchu na terenie całego obiektu. Prosta komunikacja, bez tzw. ślepych zaułków, zagwarantuje naszym przyszłym klientom łatwy dostęp do najpopularniejszych sklepów, a naszym najemcom stabilne obroty – dodaje.

Otwarcie pierwszej tyskiej galerii handlowej zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Czytaj więcej