Czytasz: Bulldodziary - zrób tatuaż, pomóż psiakom

Bulldodziary - zrób tatuaż, pomóż psiakom

Już 22 września w Gliwicach odbędzie się niecodzienny event tatuażu.

Bulldodziary to event tatuażowy organizowany w Gliwicach, na którym pojawiają się ludzie z całej Polski. Wydarzenie odbędzie się w Podwórku, pubie znajdującym się na ul. Łużyckiej 16, a cały dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Stowarzyszenia Adopcje Buldożków

Ale tatuaże to nie wszystko co przygotowano dla uczestników. Podczas imprezy odbędzie się również zbiórka rzeczy dla zwierzaków - m.in. kocy, zabawek, karmy, smakołyków czy podkładów higienicznych. Będzie można także porozmawiać z artystami i członkami fundacji czy np. wziąć udział w afterparty.

- Artyści z różnych miast Polski zaoferowali swój czas, talent i maszynki abyśmy mogli pomagać kolejnym psiakom w potrzebie - komentują organizatorzy.

Źródło: www.facebook.com

Stowarzyszenie Adopcje Buldożków pomogło już ponad 1000 psów, a to dopiero początek. Ich celem jest ratowanie zwierząt z interwencji czy pseudohodowli, a także przeprowadzanie adopcji i edukowanie w zakresie odpowiedniego traktowania zwierząt. 

- Gdyby nie ciężka, zespołowa praca dobrych ludzi, wiele z tych słodkich mordek, które tak chwytają za serce, nie byłoby już na świecie. Dzięki wspólnej pracy mają szczęśliwe życie. Bądźmy dalej razem, pomagajmy, cieszmy się tym, że ratujemy te piękne i kochane stworzenia.