Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacherzy nie mają wątpliwości – Polacy będą mistrzami Europy

Polscy kibice z niecierpliwością czekają na półfinał mistrzostw Europy w siatkówce. W czwartek o godzinie 20:30 Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słowenią. Analitycy legalnego bukmachera TOTALbet nie mają wątpliwości – Polacy pokonają gospodarzy, a następnie wygrają finał! Kurs na to, że zdobędziemy mistrzostwo Europy, wynosi 1.85. Można także postawić, że drużyna wróci do Polski… rządowym samolotem (kurs 7.50)

W walce o prymat w Europie zostały cztery drużyny. W półfinale zmierzymy się z teoretycznie najsłabszą z nich – Słowenią. Co prawda gospodarze w ćwierćfinale pokonali Rosję, ale z rozpędzoną Polską może być zupełnie inaczej.

Sport widział już większe niespodzianki, ale nie spodziewamy się porażki Biało-Czerwonych. W siedmiu meczach na ME Polacy stracili jednego seta! Wszyscy zawodnicy prezentują wysoki poziom, a w chwilach przestoju piłki mogą być kierowane do niesamowitego Wilfredo Leona. Dlatego kurs na to, że Polska wygra ze Słowenią, wynosi 1.18 – mówi analityk sportowy TOTALbet Mateusz Hencel.

W drugim półfinale Serbia powalczy z Francją. W tym zestawieniu faworytem są Trójkolorowi – kurs na ich zwycięstwo to 1.35, zaś wygraną Serbii można obstawić z mnożnikiem stawki 3.35. A jak wyglądają szanse na tytuł poszczególnych drużyn?

Mistrz Europy w siatkówce 2019, kursy TOTALbet

Polska – 1.85
Francja – 2.90
Serbia – 7.00
Słowenia – 15.00

TOTALbet przygotował także zakłady specjalne. Postawić można np. czy Polacy wrócą do kraju rządowym samolotem (kurs. 7.50), lub czy Michał Kubiak otrzyma czerwoną kartkę (3.50). Najmilszy dla ucha jest zakład, że Wilfredo Leon zdobędzie tytuł MVP, a Polska zwycięży w całym turnieju (kurs 2.75).

Wszystkie mecze mistrzostw Europy w siatkówce można obstawiać na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024