Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacher przewiduje frekwencja na wyborach

Wybory już coraz bliżej. Prawdopodobnie nie zostaną one przeniesione, w związku z czym zastanawiamy się, ile osób zamierza się na nie wybrać.

Nie ma co ukrywać, obecna sytuacja nie sprzyja wychodzeniu z domu. Z tego powodu frekwencja może nie być szczególnie wysoka. Niemal pewne jest to, że nie przekroczy 50 procent. A jaki będzie finalny wynik? Zakłady na takie właśnie wydarzenia dostępne są na stronie legalnego polskiego bukmachera BETFAN:

Jaka będzie frekwencja w I turze wyborów Prezydenta RP w 2020 r.?

  • Poniżej 37,00% – kurs 1.80
  • Powyżej 37,01% – kurs 1.80

Czy Prezydent zostanie wybrany w I turze?

  • Tak – 1.75
  • Nie – 1.92

Kto lepszy w I turze wyborów prezydenckich 2020/Andrzej Duda/ Małgorzata Kidawa-Błońska

  • A. Duda – 1.01
  • M. Kidawa-Błońska – 12

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024