Czytasz: To najbardziej kontrowersyjny film roku. Rusza przedsprzedaż!

To najbardziej kontrowersyjny film roku. Rusza przedsprzedaż!

Można kupić je już teraz i tym samym zająć najlepsze miejsca podczas seansu.

,,To mój najmocniejszy film" mówi Patryk Vega o swoim najnowszym filmie. ,,Botoks" wejdzie do kin już 29 września. Specjalnie dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery, kino w Katowicach uruchomiło przedsprzedaż biletów. 

Botoks - przedsprzedaż biletów

Można kupić je już teraz i tym samym zająć najlepsze miejsca podczas seansu. 

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu Patryka Vegi pod tytułem Botoks. Trailer jest naprawdę mocny i zawiera drastyczne sceny. Film Botoks ma mieć premierę we wrześniu 2017 roku i, wg zapowiedzi Vegi - "wstrząsnąć polską służbą zdrowia". - Myślę, że będzie to mój najmocniejszy film - zapowiedział reżyser.

          >>> BOTOKS - NOWY FILM PATRYKA VEGI (ZOBACZ ZWIASTUN) <<<

- Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy - czytamy w opisie dystrybutora filmu.

 

 

"Botoks" Patryka Vegi to historia pracowników polskiej służby zdrowia. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża.

Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Film Botoks - bilety

Bilety na „Botoks” można zakupić przez stronę www.multikino.pl, w kasach kin oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Czytaj więcej