Silesion.PL

serwis informacyjny

Borek, Wichniarek i Durda w kampanii ETOTO na Mundial – Bonusy bez obrotu dla wszystkich

Jako lider na rynku w niestandardowych pro klienckich promocjach, w ETOTO Mundial świętują na grubo i bonusy bez obrotu oferują wszystkim graczom. Specjalnie na Mistrzostwa przygotowano dedykowaną promocję dla nowych klientów. Każdej osobie, która zarejestruje się w ETOTO z kodem MMAx3 lub w aplikacji mobilnej, bukmacher ten potroi pierwszy depozyt do kwoty 200 zł, a także zaproponuje dodatkowy bonus w wysokości do 1000 zł od drugiego depozytu. I to wszystko bez obrotu!

Kampania będzie emitowana w telewizji oraz internecie, w tym w social mediach, przez okres listopada i grudnia, z natężeniem w czasie trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. W kampanii wzięli udział Ambasadorzy ETOTO: Mateusz Borek – komentator sportowy, którego usłyszymy w telewizji podczas transmisji z meczów w Katarze, Artur Wichniarek – były piłkarz i ekspert sportowy oraz Edward Durda – aktor i komentator sportowy.

Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024