Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus powitalny w ETOTO na Mundial – co to takiego?

blog bonus

blog bonus

Mundial w Katarze oznacza tylko jedno – mnóstwo emocji dla każdego kibica piłki nożnej. Mogą być one jeszcze większe, gdy zaczniesz obstawiać mecze! Z tej okazji zakład bukmacherski ETOTO przygotował specjalną promocję – wpłać minimum 2000, a otrzymasz dodatkowy 1000 zł. Dowiedz się więcej!

Mistrzostwa Świata w Katarze tuż, tuż…

Już zaraz, już za chwilę w każdym domu zagości mundial, tym razem nie letnią porą, a zimową, rozgrzewając kibiców do czerwoności. Szykują się zacięte boje, legendarne pojedynki i nieoczekiwane zwroty akcji. Analiza VAR jednych uraduje, innych doprowadzi do płaczu, a to wszystko, by poznać najlepszą drużynę globu. Co najważniejsze, w tej zacnej grupie 32 drużyn jest też Polska, więc tym bardziej emocje podczas meczów naszej kadry sięgną zenitu. Planujesz obstawiać mecze i zgarnąć niezłą kasę? Zarejestruj się w ETOTO  i zdobądź bonus powitalny na Mundial!

Bonus Powitalny w ETOTO – jak to dokładnie działa?

Wystarczy wykonać pierwszą wpłatę, by zyskać mocne, bonusowe uderzenie. Dokonaj drugiego depozytu na 2000 zł, a otrzymasz od ETOTO dodatkowe 1000 zł w bez obrotu. Pewnie jesteś w szoku, więc po kolei.

  • Najpierw zrób to, o czym wspomnieliśmy, a więc dokonaj drugiej wpłaty na 2000 zł, a Twoje saldo bonusowe zostanie automatycznie zwiększone do 1000 zł.
  • Wystarczy, że zagrasz raz za kwotę równą wpłacie na zakładach AKO rozliczonych po kursie całkowitym 2.50 (minimum 1.30 za każde wydarzenie na zakładzie) i możesz dokonać wypłaty! 
  • Gdy już zostanie uwolniony bonusem nie musisz obracać! Zauważ, że to jedyny w Polsce bonus bez obrotu!

ETOTO – sprawdzone zakłady bukmacherskie

Spróbuj swoich sił, obstawiając mecze na Mundialu, otrzymaj bonus i wygrywaj jak najlepsza, najbardziej skuteczna drużna na Mistrzostwach Świata. Z ETOTO to możliwe. To znana i ceniona marka na rynku bukmacherów, działająca już od 2010 roku. Szeroka oferta i wysokie kursy bukmacherskie to coś, co wyróżnia ETOTO na tle konkurencyjnych marek. Z oferty ETOTO warto korzystać nie tylko podczas Mundialu, bo bukmacher zawsze ma aktualne i atrakcyjne zakłady sportowe na najpopularniejsze wydarzenia zarówno krajowe, europejskie, jak i światowe. Dowiedz się więcej, odwiedź https://www.etoto.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024