Silesion.PL

serwis informacyjny

BONUS NA START w Milenium to teraz 1000 zł!

Zakłady bukmacherskie Milenium zwiększają BONUS NA START dla swoich graczy. Od teraz każdy nowo zarejestrowany użytkownik będzie mógł otrzymać aż do 1000 zł. Łączny pakiet powitalny to już 1790 zł.

BONUS NA START daje nowym klientom Milenium możliwość otrzymania środków na konto o równowartości pierwszej wpłaty dokonanej przez gracza. Po zmianie oferty górny limit zwrotu został zwiększony do 1000 zł (dotychczas było to 760 zł). Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy założyć internetowe konto w Milenium i przy rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać BONUS NA START”.

Kolejnym warunkiem otrzymania BONUSU NA START jest dokonanie pierwszej wpłaty na konto gracza w terminie 10 dni od zarejestrowania konta oraz czterokrotny obrót wpłaconego depozytu w ciągu 60 dni.  Zakłady zaliczające się do promocji nie mogą mieć kursu ogólnego niższego niż 2,00.

Sumując wszystkie bonusy pakiet powitalny dla nowych graczy w Milenium może teraz wynieść nawet 1790 zł.  Oprócz 1000 zł w ramach BONUSU NA START, dochodzi do tego cashback za postawione zakłady do 760 zł oraz 10 zł na darmowy zakład i 20 zł rejestrując się z linków zamieszczonych na stronie GolfNews.pl

Darmowy zakład oznacza zwrot w kwocie 10 zł na konto nowego gracza w przypadku, gdy postawiony przez niego pierwszy kupon okaże się przegrany. Zakład musi zostać zawarty w ciągu 10 dni od rejestracji użytkownika.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author