Czytasz: Bójka na drodze. Policja szuka kierowcy czarnego mini

Bójka na drodze. Policja szuka kierowcy czarnego mini

Uderzył sosnowiczanina w głowę. 30-latek przejść musiał poważna operację neurochirurgiczną. Teraz policja poszukuje kierowcy z czarnego mini coopera, na zagranicznych blachach.

Na wysokości ogródków działkowych przy ul. Będzińskiej w Sosnowcu30-latek wysiadł na poboczu z auta swojego kolegi. Zauważył go przejeżdżający obok czarny mini cooper.

Kierowca zatrzymał się i chcąc prawdopodobnie ukarać sosnowiczanina, który stał w niewłaściwym miejscu przy ruchliwej trasie, rzucił się na niego z pięściami. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę.

30-letni sosnowiczanin dostał pięścią w głowę. - Upadł na beton i stracił przytomność. Przeszedł bardzo poważną operację neurochirurgiczną – mówi Sonia Kepper, rzeczniczka prasowa sosnowieckiej policji.

Apeluje, by każdy, kto widział to zdarzenie, które miało miejsce przy ul. Będzińskiej skontaktował się z komendą w Sosnowcu (kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod nr 032 2961280, Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961255 lub 032 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji).

- Sprawca szybko oddalił się z miejsca zdarzenia. Wiadomo jednak, że czarny mini cooper miał zagraniczne tablice rejestracyjne.

Czytaj więcej