Silesion.PL

serwis informacyjny

BMW M3 – sportowy charakter i charyzma

BMW M3

BMW to marka, która zasłynęła z wyznaczania nowoczesnych standardów w motoryzacji. Pojazdy z każdej serii osiągają niesamowite wyniki w testach, a także cechują się unikalnym designem. Seria BMW M3 to pojazdy, które spełnią oczekiwania miłośników charyzmy i sportowego charakteru. Poznaj więc wymiary BMW M3 i sprawdź, czym ten samochód może Cię zaskoczyć!

BMW M3 – sportowe i charakterne oblicze limuzyny

Miłośnicy marki doskonale wiedzą, że stawia ona na ponadczasowy design. Każdy pojazd z rodziny BMW ma swój ponadczasowy charakter, dzięki któremu wyróżnia się na drogach. Modele BMW M3 są najlepszym przykładem na to, że sportowy szyk oraz wysoka estetyka mogą iść ze sobą w parze. Pod kompaktowym korpusem dodatkowo kryje się ponadprzeciętna moc, która pozwala na zadowalające osiągi podczas jazdy. Jednym słowem, BMW M3 to pojazd dla każdego, kto ceni sobie sportowe oblicze, charyzmę oraz wysoki komfort jazdy.

BMW M3 – parametry techniczne

BMW M3 to limuzyna, której jednak nie brakuje wyrazistości oraz ponadprzeciętnej mocy. Poniekąd łączy ona w sobie mocno atletyczne proporcje z wysoką dynamiką jazdy. Jednostka silnikowa to wysokowydajna silnik z serii BMW TwinPower Turbo. Generuje on moc rzędu 480 KM. Jednostka ta wyposażona jest w sześć cylindrów, dzięki czemu można było osiągnąć charakterystyczne, pełne i soczyste brzmienie podczas jazdy. Całość uzupełniają dwie turbosprężarki Mono Scroll oraz bezpośredni wtrysk paliwa typu High Precision Inject. Sportowy charakter jazdy jest zapewniony dzięki 6-ścio biegowej skrzyni manualnej z intuicyjnym doborem przełożeń i bardzo krótkimi skokami dźwigni głównej. Takie parametry BMW M3 zapewniają najwyższą przyjemność z jazdy, a także pełną dynamikę i intensywne doznania.

BMW M3 – wymiary

Wymiary BMW M3 choć z pozoru mogą wydawać się dość kompaktowe, to mimo wszystko gwarantują najwyższy komfort i przestronność. Sportowa, charyzmatyczna limuzyna może pochwalić się:

  • 479,4 cm długości;
  • 190,3 cm szerokości – z lusterkami jest to 206,8 cm;
  • 143,3 cm wysokości.

Takie wymiary zewnętrzne sprawiają, że BMW M3 jest autem ergonomicznym, a jednocześnie świetnie zaprojektowanym. Każdy – zarówno kierowca jak i pasażerowie – będą mogli się o tym przekonać, kiedy np. zdecydują się na jazdę próbną tym wyjątkowym pojazdem.

BMW M3 – wygląd zewnętrzny

Jak każdy pojazd marki BMW, również BMW M3 może pochwalić się wysoko eleganckim i sportowym designem. Przednie nadkola oraz ich stylistyka podkreślają charakter pojazdu, a jednocześnie świetnie uwydatniają efektowne koła. BMW M3 może pochwalić się także efektownymi skrzelami, na których widnieje oznaczenie modelu. One również podkreślają sportowy charakter auta i wskazują na jego wysokie możliwości. Na uwagę zasługują również zewnętrzne lusterka, które zostały utrzymane w designie typowym dla M. Stanowią one eleganckie, wizualne uzupełnienie korpusu pojazdu. Kolor zewnętrzny, a także poszczególne elementy karoserii można dopasować do własnych potrzeb. Wystarczy odwiedzić serwis BMW M-Cars w Krakowie, a następnie omówić z jego przedstawicielem swoje preferencje. Serwis BMW M-Cars jest autoryzowanym dealerem marki. Pozwala więc on na dokonanie pewnych modyfikacji tak, by BMW M3 jak najlepiej dopasowało się pod względem stylistycznym do potrzeb nowego właściciela.

BMW M3 – stylistyka wnętrza

BMW M3 to limuzyna o sportowym charakterze. Świetnie oddaje to stylistyka wnętrza. Kierowcy i pasażerowie mogą liczyć sportowe fotele, typowe dla M. Mają one kubełkowy charakter, dzięki czemu zapewniają podparcie kręgosłupa oraz wyjątkową wygodę z jazdy nawet na długich trasach. Całość dopełnia świetnie profilowany kokpit kierowcy wyposażony w dwa ekrany cyfrowe, a także szereg przycisków funkcyjnych. Kierownica w BMW M3 jest wyjątkowo ergonomiczna i świetnie dopasowuje się do dłoni. Również posiada ona przyciski funkcyjne, które w wygodny sposób pozwalają np. sprawdzić parametry jazdy wyświetlane na jednym z ekranów. BMW M3 to charakterny i elegancki pojazd zaprojektowany z myślą o wymagających kierowcach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *