Silesion.PL

serwis informacyjny

Black Friday w Fortunie! Wygrane wyższe nawet do 70% i Ekspert+ z pula 50 000 PLN!

Black Friday bukmacher Fortuna świętuje aż dwoma promocjami dla stałych graczy. Tylko w ten piątek oddaje do dyspozycji graczy produkty, które już dobrze znają, ale w wersjach pozwalających na jeszcze większe wygrane niż do tej pory. Szczegóły promocji poniżej. Oferta jest aktywna tylko do końca piątku (27.11)!

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

  • Ekspert+ z nagrodą aż 50 000 zł!

W Ekspercie nie ma miejsca na błędny ruch. Wytypowanie poprawnie tradycyjnego Eksperta to spore wyzwanie dla każdego gracza. Z okazji Black Friday bukmacher Fortuna zmienia zasady. Tym razem proponuje Eksperta składającego się z meczów z wyraźnym faworytem i podwyższa bonus za trafionego kupon ekspercki aż do 50 000 zł! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  • Jeszcze większe wygrane!

Happy Hours, AKO Bonusy – podwyższanie wygranych to nasza specjalność. W ten szczególny piątek w roku idziemy jeszcze dalej. Oddajemy do waszej dyspozycji bonusy kursowe, dzięki którym wygrane będą większe o 50%, 60&, a nawet 70%, na kuponach min. 5,6 i 7 AKO. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024