Silesion.PL

serwis informacyjny

Björn Borg na stadionie Legii i obiektach Legia Tenis&Golf

bjorn borg johansson michniewicz fot mateusz kostrzewa legiacom

bjorn borg johansson michniewicz fot mateusz kostrzewa legiacom

Zwycięzca 11 turniejów wielkoszlemowych, jeden z najlepszych tenisistów w historii Björn Borg gości na stadionie Legii i obiektach Legia Tenis&Golf z okazji turnieju BNP PARIBAS POLISH CUP 2021 rangi ATP Challenger 80, organizowanego przez Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation. Zawody z pulą nagród wynoszącą 45 tysięcy euro to pierwsza impreza o zasięgu międzynarodowym organizowana po wznowieniu działalności na kortach Legii Warszawa.

Uruchomienie z dniem 1 maja 2021 roku klubu Legia Tenis & Golf to dla strategiczne i długoterminowe przedsięwzięcie rozwijające społeczność najbardziej rozpoznawalnej marki sportowej w Polsce o kolejne produkty i usługi. Kompleks sportowy przy ul. Myśliwieckiej to nie tylko historyczne miejsce dla polskiego tenisa (od 1923 roku), ale również bardzo ważny element całej infrastruktury Legii Warszawa w rejonie ul. Łazienkowskiej. Obiekt posiada nowoczesne zaplecze gastronomiczne i sanitarne (szatnie, prysznice), jak i też sportowe / welness (w pełni wyposażona siłownia, sauny, jacuzzi).

fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024